LALI PUNA – Our Inventions [Morr music; 2010]

Naujas albumas po penkerių metų. „Our Inventions” iš vokiečių Lali Puna. Manau, prisimenat juos po „The Scary World Theory“ iš filmo „Le conseguenze dell’amore„.

Nieko stebinančio, nieko baisiai novatoriško ar radikaliai kitokio. Ir tas smagiausia. Kiek daugiau vokalo, bet ir tai tik į gerą. Taip, tikriausiai nusivils tie, kam labiau patiko energingoji ir improvizacinė/eksperimentinė Lali Puna elektronikos pusė, tačiau ir čia galima rasti netikėtų posūkių, paanalizuoti muzikinių sluoksnių perpynimą.

„Our Inventions“ aksominį Valerie Trebeljahr balsą lydi vien tolygus romantiškai ramus nakties fonas. Toks, kokį mėgsta Kings Of Convenience, Mum ar lietuviškojo Leon Somov su Jazzu klausytojas. Kompozicijos tiesiog skandina laiką ir ramina hipnotizuojančiu lėto tempo varpelių skambesiu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=En4Cit7Lrqc
Remember

Šiaip, norėtųsi daugiau tokių kūrinių kaip „Safe Tomorrow“ ir „Remember ?“, bet visumoj albumas vientisas, išbaigtas, nors į pabaigą kiek  nykokas dėl vienodos ritmikos, bet  šiemet tikrai bus dar klausomas ne kartą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Al4TIXuc_Kk
Rest Your Head

Youtubas kol kas nelabai ką randa perklausai, tai pasiūlysiu japono kompozitoriaus (“Yellow Magic Orchestra” vokalisto) Yukihiro Takahashi kūrinėlį, kuris taip pat puikiai atspindi “Our Inventions” visumą ir prie kurio prisidėjo Lali Puna, o Takahashi savo ruožtu pagelbėjo Lali Puna naujo albumo vienam kūriniui – “Out There”.

httpv://www.youtube.com/watch?v=voB82tBD8N4
Yukihiro Takahashi (Feat. Lali Puna & Amiina) – Meteor Rain

http://www.myspace.com/theonlylalipuna

fb-share-icon

2 komentarai apie “LALI PUNA – Our Inventions [Morr music; 2010]

  1. labai gera zinia is lali puna. keisti laikai atejo, albumas iseis balandi o jau vasari ji galima sau klausytis. labai grazi 5 daina is „our inventions”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.