Lietuvos džiazo federacija pristato tarptautinį projektą Pauliaus Zdanavičiaus trio su Črt Remic

Lietuvos džiazo federacija trečiadienio vakarą kviečia pasiklausyti „Pauliaus Zdanavičiaus trio“, kuriam talkins saksofonininkas iš Slovėnijos – Črt Remic. Tai tarptautinis projektas, subūręs muzikus bendrai kūrybai.

Šiame tarptautiniame projekte susitinka Lietuvos muzikantai – pianistas Paulius Zdanavčius, kontrabosininkas Maksimas Perepelica, būgnininkas Darius Rudis ir svečias iš Slovėnijos – alto saksofonininkas Črt Remic.

Črt Remic gimė Liublianoje, baigęs muzikos mokykla išvažiavo studijuoti džiazą i Austrija. Šiuo metu studijuoja Helsinkyje, Sibelijaus Akademijoje, kaip Erasmus studentas.

Idėja realizuoti šį projektą gimė po to, kai vienas iš trio nariu, Maksimas Perepelica, susipažino su Črt‘u tarptautiniuose improvizacinės muzikos kursuose Taline. Taip abejų muzikantų noras dar kartą susirinkti ir pagroti kartu tapo realybe.

Koncerte išgirsime Črt‘o ir Pauliaus autorines kompozicijos. Sunku tiksliai nusakyti žanrą, nes skambės swing, blues, latin, soul, šiuolaikinės ir akademines muzikos mišinys.

Studijuojant LMTA prasidėjo pianisto Pauliaus Zdanavičiaus aktyvi muzikinė veikla, atsiskleidė muzikanto universalumas ir profesionalumas. Nuo 2003 m. muzikantas dirba Vilniaus J. Tallat – Kelpšos konservatorijos ir Vilniaus kolegijos Menų fakulteto koncertmeisteriu. Paulius buvo ir iki šiol yra daugelio grupių, tokių kaip „Julia Jazz trio“, „Miuzetė“, „Crystal Jazz trio“, „Face time“, „Rendez-vous”, „Jazz people“ ir „Ingenious“, narys. 2008 m. subūrė džiazo trio pavadinimu – „Pauliaus Zdanavičiaus Trio“, su kuriuo atlieka savo kompozicijas bei kitų autorių ( Michel Camilo,Oscar Peterson ir pan.) kūrybą.

Kartu su Pauliumi, šioje grupėje groja būgnininkas Darius Rudis, bendradarbiaujantis su daugeliu Lietuvos džiazo ir pop atlikėjų: „Artūro Anusausko kvartetu“, Kęstučiu Vaiginiu, grupėmis „Happyendless“, „Vaidas“, „Baiba Skurstene“, „2good“ ir kitais.

Trio kontrabosininkas Maksimas Perepelica – LMTA studentas, grojantis įvairių stilių muzika su „Egle Sirvydyte ir grupe“, Domu Razausku, „Rendez-vous“, „Happyendless“.

Šį tarptautinį projektą išgirsime gegužės 6 d. Lietuvos džiazo federacijos pristatomame koncerte Vilniuje „Havana Social Club“. Koncerto pradžia – 20 val.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.