LNZNDRF – LNZNDRF [2016]

Čia panašiai kaip su EL VY – garsių vardų šalutinis produktas, kuris nors ir gali būti pavadintas supergrupe, visgi stokoja išsigryninimo ir gelmės, tačiau atkreipti dėmesį tikrai verta.

Kol Mattas Berningeris (žinoma, tas pats – iš The National) malėsi su Brentu Knopfu (Menomena, Ramona Falls) minėtame EL VY, kiti The National veikėjai nesėdėjo rankų sudėję – broliai Dessneriai dirbo prie Grateful Dead tribute‘o „Day of the Dead”, baleto ir kitokių reikalų, broliai Devendorfai kartu su vienu iš Beirut orkestro narių, Benu Lanzu, išgimdė projektą LNZNDRF ir tokio paties pavadinimo albumą.

Aštuoni takeliai, veik akademinė valanda muzikos ir sunkiai randami The National muzikos sąskambiai. Nors gal jų ir nebūtina ieškoti. Gerai, kad naujas projektas skamba naujai, kitaip, tačiau LNZNDRF albumas gavosi kiek eklektiškas. Ryškus jausmas, jog buvo žaidžiama, eksperimentuojama, improvizuojama ir ilgai negalvojama nedingsta ir po daug kartų klausymo. Blogai tik, jog nedingsta ir jausmas, jog „sudėjom viską, ką įrašėm, o įrašėm per pustrečios dienos”.

Gerai, kad tame viskame slypi ir tokios superinės kompozicijos kaip albumą atidaranti „Future You”, niekaip neatsibostanti „Beneath The Black Sea” ir instrumentinė „Hypno-Skate”. Šiuose gabaluose galima išgirsti gelmę ir pasimėgauti krautrokiškos dvasios vibruojančių gitarų tonais.

„Beneath The Black Sea” prie tos dvasios geba prijungti ir vokalus – o tai leidžia pasvajoti, kad The National galėtų sukrautrokėti ir tai išeitų į naudą. Ausų labai nedrasko ir pashoegazinta, dangumi plaukiojanti „Mt Storm”.

„Monument” albumui nelabai limpa, tačiau visumoje nėra bloga kompozicija ir galėtų būti naujų įrašų, tokių nešančių į pirmuosius New Order, koncepcija,

O ką daryti su kažkokia (nerandu tikslesnio apibūdinimo) „Kind Things” ir, gerai, kad tik pusantros minutės trunkančia, „Stars and time”? Nežinau.

Yra dar ir pabaigai „Samarra”, bet taip pat nieko įdomaus nepateikianti, o tik atkartojanti jau albumo pradžioje girdėtus motyvus, kuriuos išgirdęs visad noriu vėl klausyti „Beneath The Black Sea”.

http://lnzndrf.com/

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “LNZNDRF – LNZNDRF [2016]

  1. Labai gražu. Apžvalga paspartino perklausą šito naujo projekto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.