„Mažųjų žvaigždžių ringo” finalas

Juokinga, kai į „Euroviziją” besiveržiantys Lietuvos atlikėjai, tiki, jog pasaulį gali nustebinti arabiškais motyvais, britpop‘u ir pan. – galima pagalvot, kad tos dvasios perteikime esame pažengę žingsniu į priekį. Visai kita situacija, kai sekmadienio rytą įsijungi LTV ir stebi „Mažųjų žvaigždžių ringą”… Manęs visai nestebina, kad rytoj šios laidos finale tarp septynių dalyvių – net 2 atlikėjos moderniai atliekančios lietuvišką folk‘ą: Sigita Padvariškytė ir Ieva Strončikaitė. Pasakytumėt, kur gauti jų įrašų – lėkčiau vidury nakties. Būčiau prodiuseris – žinočiau koks ir kieno albumas bus sekantis.
Kas: „Mažųjų žvaigždžių ringo” finalas
Kada: 10.30 (gruodžio 17 d., sekmadienį)
Kur: LTV

Ankstesnis Ievos Strončikaitės pasirodymas (25 min 05 s) ->
Ankstesnis Sigitos Padvariškytės pasirodymas (38 min 45 s) ->

fb-share-icon

8 komentarai apie “„Mažųjų žvaigždžių ringo” finalas

 1. Galbūt čia ir slypi atsakymas į klausimą, kodėl tu nesi prodiuseris?:-D

  Palauk, užaugs tos mažosios žvaigždės, paklius dideliems dėdėms prodiuseriams į plaukuotas letenas – jie parodys, kokia muzika yra FORMATAS.

  Yra toks teisingas Гражданская Оборона gabalas „Мы в глубокой жопе” – labai gerai atspindi esamą padėtį.:-D

 2. man patiko islandu poziuris filme „screaming masterpiece” – esam per maza rinka, kad is muzikos padarytume bizni, tad darom tai, kas patiems patinka. rezultatai – akivaizdus. aisku, jie is esmes pinigingesni, kad galetu tiesiog daryti tai, ka nori, bet.. viena diena ir pas mus, tikiu, daranciu zmoniu ims daugeti, o verkianciu, kad nieks nieko nedaro – mazeti.

 3. Nereikia nė islandų. Latvių pakanka. Rinka dar mažesnė, pinigų irgi ne marios, o turim tai, ką turim. Aišku, galima pradėti stumdyti demagogijas neva „jie turi Raimondą Paulsą, o mes tik A+A Benjaminą Gorbulskį”. Bet taip yra ne vien pop scenoje. Tas pats dedasi ir su metalu, ir su industrija, ir su šiaip visokio plauko rokeliu. Ir jokia teta Laima Vaikulė su savo šuniukais čia nekalta.:D

  Lietuvoje apskritai visi baksnoja vienas į kitą pirštais. Vieni sako, kad nėra pasiūlos, kiti – kad nėra paklausos. Rezultatas: nėra nei to, nei to.:D Ir ne tik muzikos srityje.

 4. Clandesito teisus dėl latvių. Buvo mūsų rinkoje Paulso analogas perspektyvos atžvilgiu MINDAUGAS TAMOŠIŪNAS. Ir tas sugebėjo prieš 15-a metų imtis daugiabučių statybos, kur ir padėjo sveikatą.

  Tiesa, Jurga Šeduikytė kiek išsimušusi iš formatų, bet apie perspektyvas už Lietuvos ribų taip pat dar neišeina šnekėt…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.