MONOCHROME koncertų serija

Monochrome koncertų ciklas kalba erdve, kuri klausytojams leis koncertuose kvėpuoti giliau. Kolosalūs ir griaunantys ritmai keisis į alsuojantį monotonijos pulsą. Monochrome – tai pati esmė, tai išgrynintas spektras.

Kelis miestus apimsiantis koncertų ciklas, suvienys atmosferinio roko gerbėjus. Vilniuje, Kaune bei Alytuje iš viso pasirodys keturi atlikėjai iš Lietuvos, atstovaujantys Post Rock, Post Punk bei Post Indie scenas.

Koncertų serijos pradžia dar dažais kvepiančiame Kauno klube „Lemmy“ Balandžio 2 dieną. Panašu, kad jungtinėmis aktyvistų jėgomis atidarytas „Lemmy“ meta rimtą pirštinę senbuviams. Didžiulis koncertų srautas ir puikiai sukomplektuotos geros muzikos dozės priima ir Monochrome trejetą – Autism, Fashion Games ir Motionno.

Monochrome Kaunas – https://www.facebook.com/events/1525780551052121

Sekantis koncertas jau patikrintame ir galima sakyti savą „sceną“ sukūrusiame „Liverpool“ bare Vilniuje. Balandžio 8 dieną sceną okupuos trys post žanro atstovai – Autism, Subliminal Messages ir Motionno.

Monochrome Vilnius – https://www.facebook.com/events/1741396069406923

Paskutinis Monochrome serijos koncertas įvyks Alytuje, vietinę sceną atgaivinusiame bare „Fenix“. Kaip iš pelenų pakilęs Alytus bene kiekvieną savaitgalį pasiūlo kokybiškos alternatyvos dozę. Balandžio 15 dieną čia apsilankys Fashion Games ir Motionno projektų duetas.

Monochrome Alytus – https://www.facebook.com/events/978255702251086

Plačiau apie Monochrome turinį –

AUTISM – Tik pasirodęs naujas projektas iš karto uždavė daug klausimų vietinėje atsmosferinės roko muzikos scenoje, o pirmieji leidiniai sulaukė puikių užsienio kritikų įvertinimo. Autism geriau žinomas kaip studijinis projektas, tačiau nesenai nustebino gerbėjus pranešimu apie pasiruošimą gyviems pasirodymams. Pirmieji išgirsti ir pamatyti „The Crawling Chaos” leidinio programą gyvai galės būtent Monochrome lakytojai.

F- https://www.facebook.com/autismprojectlt/?fref=ts

B – http://autism.bandcamp.com

S – https://soundcloud.com/autismproject

FASHION GAMES – Antrą kvėpavimą įgaunati post-punk grupė stebinanti atlikimo kokybe ir universaliu požiūriu. Grupė prasitarė, kad prie grupės neseniai prisijungė naujas narys, kuris įmetė ryškių elektroninių žiežirbų ir naujų stiprių jausmų į mūsų muziką. Laukia naujų garsų banga.

F – https://www.facebook.com/Fashion-Games-287614884745420/?fref=ts

Y – https://www.youtube.com/watch?v=CivkxCAI25s

MOTIONNO – Solo projektas iš Kauno kuriantis garsavaizdį įtakotą shoegaze/indie gitarų ir analoginių sintezatorių garso pristatys naują Pakilimai, nuopuoliai ir priepuoliai kompozicijų sudedamosios dalys, o ateities melancholija erdvės pagrindas. Neišvengiamas progresas prieš sveiką protą.

W – http://motionno.lt
S – https://soundcloud.com/motionno
F – https://www.facebook.com/motionno

SUBLIMINAL MESSAGES – Einant numintais post-rock keliais Subliminal Messages pasuka klyskeliais, kurie padeda suformuoti triukšmu bei besilydančių sienų melodijomis perpintą garsą.

F –https://www.facebook.com/subliminalmessageslt/?fref=ts

S – https://soundcloud.com/subliminal-messages-1

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.