Muzikos naujienos.zip (Lapkričio 19-25 d.)

Aistė Smilgevičiūtė ir grupės „Skylė“ lyderis Rokas Radzevičius kalba apie naująjį albumą „Povandeninės kronikos”. Beje, minimo albumo pristatymas lapkričio 28 d. vyks Vilniuje, klube „New York”, o kelių audio/ fragmentus iš naujojo darbo galite įkvėpti čia.

Nepaisant didelio darbo įdėto prie „Band Aid”, „Live Aid” ir „Live 8” Bono ir Bob Geldof tik padidino Afrikos problemas skelbia NME.

Tradiciškai kone kasmet į geriausių sąrašus papuolantis psycho-(įrašyti stilių) kolektyvas „Animal Collective” BBC Radio 1 sugrojo porą naujų kūrinių. Žinoma, kad juos galima atsisiųsti!

„Ore”, kad ir vėluodami aprašo „Scanoramą” ir jau a.a. Moriso Bežaro baletą „For Life”.

Kadangi kitą savaitę apie tai pranešti bus jau vėlu, „G.” informuoja, kad Gruodžio 1 d. 19 val., minint Pasaulinę AIDS dieną, „Siemens“ arenoje bus surengtas nemokamas koncertas „Mes prieš AIDS“.

Akivaizdų šios savaitės įdomių žinių turinį tereziumuoja nuoroda į ten, kur guli visa reikalinga informacija/ medžiaga apie „Joy Division” filmą „Control”. Mes laukėme, laukėme ir pagaliau sulaukėme (žiūrėti lapkričio 19 d. įrašą).

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.