Muzikos naujienos.zip (Lapkričio 5-11 d.)

„Nick Cave And The Bad Seeds” praneša apie naująjį albumą. 14-as grupės albumas, kuris vadinsis ‘Dig, Lazarus, Dig!!!’ parduotuvėse (nors prisimenant „Radiohead” marketingą nebesu toks tikras) turėtų pasirodyti 2008 metų kovo 3 d.

Kalbant apie „Radiohead”… 1) Kaip „box set’as” išleidžiami visi „Radiohead” albumai +, pasirodo yra ne grupės, bet „ant ledo” paliktos leidybinės firmos mintis; 2) radiohead.tv – patys išsiaiškinkit, ko jie ten prirodė.

Nežinau (…) ko siekia grupės perleisdamos ką tik išleistus albumus su „bonus” diskais ir panašiai. Štai „Wilco” prie puikaus „Sky Blue Sky” pridės CD su 5 gyvai įrašytom dainom. Ačiū dievui, jau turintiems albumą šios dainos bus prieinamos online (lyg tai būtų tas pats!), bet čia juk vienas retesnių atvejų 0 kitais atvejais fanams belieka pirkti antrą albumo kopiją.

Pasiilgę „Feist” balselio, jį gali išgirsti naujame Bob Wiseman klipe „Who Am I”.

Ne tiek daug laiko praėjo nuo žinučių apie tai, kad „The Verve” sugrįžta su nauju albumu, o jau yra pirmi įspūdžiai (tame tarpe ir video) apie jų pasirodymą Glasgow.

Artėjant tokiem dalykam kaip „Pravda 1 minutė”, o ir šiaip galvojant apie kokio nors indie filmo pastatymą, reikia turėti omeny gražią Moby iniciatyvą – nemokamai pasidalinti dalimi savo muzikinio katalogo.

Šiemet sueina 10 metų, kai tragiškai žuvo vienas didesnių pastarojo dešimtmečio muzikinių atradimų – Jeff Buckley. Lapkričio 15 d. vyks koncertas jam atminti. Dalyvaus 30 atlikėjų, bet velnias žino kas. Įdomu.

Muzikinės naujienos iš Dan Bejar („Destroyer”) stovyklos. Minėčiau šį veikėją net jei rasčiau žinutę, jog jis nusiperdė. Šį kartą apie geriau…

Tęsiant nuolat išlendančias žinias apie grupių kino darbus… Kitąmet planuojamas DVD apie „The Smiths”.

Savaitės video apdovanojimą laimi „Kaiser Chiefs” už „Love’s Not A Competition (But I’m Winning)”. Video apie nieką, bet režisūrinis sprendimas vis tiek 10 balų:

[youtube pkLYebsU5XQ]

fb-share-icon

12 komentarų apie “Muzikos naujienos.zip (Lapkričio 5-11 d.)

  1. dar Thurston moore – sonic youth gitaristas – isleido nauja albuma. very tasty.

  2. Dar Burial isleido antra albuma. Prasukau ir dabar stovi klausimas, ar verta apzvelgineti.

  3. lyginant su praejusiu Burial albumu – mazutis nusivylimas (per daug man ten sampliniu balsu ir muzika ne tokia tamsi). bet dar tik karta klausiau.

  4. Nu siaip jus nesate visai teisus. Pateikineju apie Lenkijoje vykusi teatro festivali, Linco ruosimasi tapti kulturos sostine, Sankt Peterburge „visa Nekrosiu”, Pasaulio muzikos diena, kuri vyks LT ir apie kitus tarpt. projektus :roll: Bet zinoma matau prasme rasyti apie tuos kurie turi bent kokiu sasaju su LT.
    nes nemanau, kad tave labai domina i kokia premjera snd eina londono gyventojai. Spektaklio, parodos ar kito renginio gi neparsisiusi emule paziureti..

    ir nepriimkit taip asmeniskai visko, cia tik pastebejimas ir tiek. as net ne melomane ir man tikrai tos jusu muzikos dalampai.. ale tiesiog :oops:

  5. aš nepriimu :) tiesiog kol išsemiu užsienio šaltinius, knistis po lietuviškus nėra noro. tiesą sakant, ir rankas teptis gaila. aišku, kažkam būtų smagu nesusitepus tiesiog pasiskaitinėti, bet.. nespėju aš visko vienas, nespėju :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.