Namų k/t.: „Into Temptation” (rež.: Patrick Coyle, 2009m.)


Vienu sakiniu: neblogas holivudinis produktas.

Apie: pas kunigėlį atbėgusi kūningoji moteriškė (vaid.: Kristin Chenoweth) prisipažįsta, kad žudysis, ir pabėga. Nieko nelaukęs, doruolis (o gal ir ne) kunigėlis (Jeremy Sisto) pasileidžia į josios paieškas.

Kodėl žiūrėti? Na nors iš pradžių reikėjo priprasti prie gerietį bevaidinančio J. Sisto (bent man geriausiai pažįstamo iš serialo „Six Feet Under“) amplua, bet visai neblogai susidorojo su jam tekusia našta. Didžių dvasios opų neatvėrė, gal kiek per teigiamas, bet vis dėlto. Sugebėjimas patraukliai parodyti nepatrauklius dalykus (pvz.: netikinčiam – bažnyčią), aišku, jau grynai Holivudo mokykla, bet vis tiek neblogai. Įmesta šiek ironijos, bajeriukų, išlaikyta siužeto intriga – patiko.

Visgi kas ne itin būdinga tokiam kinui, tai tempo išlaikymas: distancija išlaikyta daugiau negu pagirtinai. Operatoriaus darbas toks, kad būtų negėda ir kino teatre tokį filmą žiūrėt: panoraminiai, arti – toli, kampai, spalvos – preciziška kokybė. Visų keisčiausia, galima įžiūrėti prasmę, tad „Into Temptation“ yra įrašytinas į beveik „suprasmių“ filmų kategoriją.

Kodėl nežiūrėti? Iš pradžių nelabai įtikina, ko čia tam kunigėliui reikia pradėt taip uoliai ieškoti nelaimėlės, bet pabaiga viską paaiškina (atsitiktinumų nebūna?). Bažnyčios kontekstas gali atbaidyti, tačiau dėkingai jis „prasimuša“ tik keliose vietose.

Reziumė: Šiaip ar taip, „Into Temptation“ neįeis į jūsų „geriausių šimtmečio filmų top‘ą“, bet bent jau bus neblogas „džiaugsmas akims“.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=WFoEzf2WTgg

Nori atsisiųsti šį filmą iš interneto? Skaityk čia…

fb-share-icon

1 komentaras apie “Namų k/t.: „Into Temptation” (rež.: Patrick Coyle, 2009m.)

  1. Pasakysiu trumpai – jeigu vienintelė priežastis dėl kurios nesinori žiūrėti šios juostos yra ta perdėm Pamelą primenanti blondinka, tai nusispjaukit į tai – filmas tikrai geresnis negu tie keli nelabai ką apie ją sakantys kadrai trailer’yje. Lengvas, intelektualus žiūralas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.