Nauji veidai: Raimonda Masiulytė.

raimnda1.jpg
Būdama 13-os ji paliko gimtąją Tauragę ir atvyko studijuoti muzikos į Vilnių. Pernai mes ją matėme muzikiniame realybės šou „Dangus 2”, vos prieš kelis mėnesius Lietuvos „Eurovizijos” atrankoje, o rytoj (šeštadienį) ši, debiutinio albumo išleidimui besiruošianti, išskirtinio balso savininkė koncertuos Vilniuje „Baltuose Drambliuose”. Džiazas, soul, dainuojamoji poezija – taip savo stilių apibūdina Raimonda Masiulytė, o mes prieš koncertą norim ją pažinti nors šiek tiek geriau, tad užduodam vienuoliką klausimų (vienuolika – jos mylimas skaičius, jeigu ką). Taigi, pasileidžiam frype.lt (rekomenduotina) arba žemiau esantį Myspace grotuvą ir klausom. Kol kas – atsakymų į klausimus.

Šiomis dienomis vis dažniau matome tave dainuojančią Vilniaus klubuose, baruose . Ar taip pristatai savo būsimą albumą?
Taip, pastaruoju metu mane galite dažniau sutikti koncertuojančią . Tai ne tik dėl albumo, tai ir todėl, kad bandau save sėkmingai atrasti ir atskleisti.

Kodėl būtent pasirinkai tokias dainas? Koks tai stilius? Kaip tai apibūdintum? Ar taip bandai pabėgti nuo realybės šou „etiketės“?
Aš negalėjau pasirinkti, aš tiesiog noriu dainuoti. Lėkštos ir pigios muzikos pakankamai daug Lietuvoje. Aš nuo nieko nebandau pabėgti, visada buvau ir būsiu savimi ir joks realybės šou manęs nepakeis. Tai jis nuo manęs bėga. Šį stilių kai kurie pavadintų dainuojamąja poezija, bet tai ne tik tai. Savo balsu bandau išgauti jazz, soul elementų.

Pastaruoju metu dainuoji poeziją. Kodėl pasirinkai būtent nežinomo autoriaus kūrinius, o ne jau žinomų poetų dainas?
Žinomų poetų kūriniai, žinoma, yra nuostabūs, bet man, kaip atlikėjai, svetimi. Pasirinkau savo mylimo žmogaus žodžius ir tai, kad jis nežinomas dabar, dar nereiškia, kad jis nebus žinomas ateityje. Ir man bus didelė garbė naudojusiai jo tekstus savo kūrybai.

O pati ar užsiimi kūryba (žodžių kūrimu)?
Pati tai pat užsiimu tekstų rašymu, bet kol kas jų praktiškai nenaudoju. Kol kas tik du mano tekstai pasiekė klausytojų ausis.

Dabartinė jūsų grupės sudėtis? Ar ji keisis (šiuo metu Raimonda atlieka kūrinius pritariant gitarai – red. past.)?
Nemėgstu bereikalingų garsų. Pirmiausia norėčiau pati susigyventi su šia muzika, tik tada galėsiu plėsti akomponuojančių muzikantų sudėtį. Kol kas man pritaria gitaristas.

Kiek tau reikia laiko, kad sukurtum muziką ?
Man dainą sukurti reikia ne laiko, o įkvėpimo.

Ar tęsi tai ką esi pradėjusi, ar grįši prie lengvesnės muzikos?
Niekas nežino kaip bus toliau, kol kas laikysiuos vienos krypties.

Gal dar kuo nors nustebinsi žmones ? Nauju muzikiniu projektu, kita meno šaka?
Kol kas neturiu ypatingų planų, noriu išleisti gerą debiutinį albumą, dėl kurio vėliau nebūtų gėda.

Kokią muziką galėtum išskirti kaip mėgiamiausią?
Išskirsiu jazzą ir bassanovą. Bet mėgstu ir sunkesnę muziką, tik šiuo metu priviso tiek apsimetėlių, kad sunku atsirinkti.

O kokią knyga ?
Vienas mano mėgstamiausių dalykų po muzikavimo yra skaitymas, todėl negaliu išskirti nei vienos knygos, kol neperskaitysiu visų pasaulio knygų .

Ką palinkėtum skaitytojams ir publikai, kuri tave myli arba tavęs nemėgsta?
Dar nesu sukaupusi tiek patirties, kad galėčiau linkėti. Linkiu vidinės ramybės, laisvės, nuoširdumo ir suvokti savo ypatingumą bent kartą. Čia visiems be išimties. Ačiū.

http://raimondamasiulyte.frype.lt
http://www.myspace.com/raimondamasiulyte

Foto: Vaidotas Pavlovas

fb-share-icon

14 komentarų apie “Nauji veidai: Raimonda Masiulytė.

  1. Arunai gal gali perkopinti info, nes nuoroda neatsidaro ;)

  2. Mielai:

    „Po daugiau kaip pusę amžiaus trunkančių debatų ir tyrimų ginčai apie legendinį tašką G gali būti pagaliau išspręsti.

    G taškas yra pavadintas pagal vokiečių ginekologo Ernsto Graefenbergo pavardę. Jis pirmasis 1950 metais iškėlė šio taško buvimo galimybę.

    Teigiama, kad tai itin jautrus plotelis vaginoje, kuris stimuliuojamas sukelia moteriai stiprų orgazmą.

    Tačiau informaciją, kur tas taškas yra, temdė įrodymų subjektyvumas ar net aiškus prieštaringumas.

    Todėl kai kurie ekspertai padarė išvadą, kad jo išvis nėra.

    Atsakymas, kaip teigia italų mokslininkas Emmanuele Jannini, yra toks: G taškas tikrai egzistuoja, bet jį turi ne visos, o tik dalis moterų.

    Akvilos universitete dirbantis E.Jannini ultragarsu tyrė devynių moterų, patiriančių vaginalinį orgazmą, ir 11 moterų, kurios sakė to nepatyrusios, vaginos priekinės sienelės sritį už šlaplės. Tyrimas parodė, kad pirmosios grupės moterų tos srities audinys buvo gerokai storesnis nei antrosios grupės moterų.

    E.Jannini, kuris savo tyrimus detaliai aprašo žurnale „Journal of Sexual Medicine“, sako, kad įrodymai akivaizdūs: „Moterys, neturinčios jokių matomų G taško įrodymų, negali patirti vaginalinio orgazmo“.

    „Pirmą kartą įmanoma paprastu, greitu ir nebrangiu metodu nustatyti, ar moteris turi G tašką“, – mano jis.

    Kai kurie ekspertai abejoja, ar tai, ką E.Jannini vadina G tašku, yra atskiras darinys, ar vidinė klitorio dalis, kurio dydis būna labai įvairus.

    Kiti sako, kad reikia daugiau tyrimų, jei norima patvirtinti E.Jannini įsitikinimą, kad tos moterys, kurios nepatiria vaginalinio orgazmo, neturi G taško.

    Ekspertai mano, kad G tašką gali turėti visos moterys, tačiau jis gali būti ne vienodo jautrumo.

    „Tos moterys, kurios G taško neturi, neturėtų nusiminti. Jos vis tiek gali patirti normalų orgazmą stimuliuojant klitorį“, – sakė E.Jannini. (BNS, LR)

  3. as maniau tu cia Arunai idesi kokia tai info apie musu svetaine :D

  4. Velnias, ką aš čia veikiu, einu ieškoti to taško!

  5. man gospelai irgi labai patiko. patinka ir dabar, – raimondos dainos labai jaukios. savo geriausiai tekanciai draugei sesulei dzukijoj prie versekos moli minkydamos, karolius verdamos, zemuogiu arbata gurksnodamos turbut klausysimes ir bus labai labai:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.