Nemokamų perklausų kabina: „The Magnetic Fields“ – „Distortion“ [2008, Nonesuch]

Šiandien (sausio 15 d.) Stephin Merritt – faktiškai grupė „The Magnetic Fields“ – išleidžia albumą, kurio pavadinimas yra tiek pat tikslus, iškalbingas ir konceptualus, kiek ir du ankstesni. Paskutiniajame „i“ visos dainos prasidėjo šia raide, priešpaskutinis – galima sakyti rinkinys – „69 Love Songs“ buvo būtent tai – 69 meilės dainos. Faktai skamba nerimtai, bet iš tiesų už viso to slypi laisvumas, atsipalaidavimas – malonumas kurti. Ir ausys dėkoja už tuos begaliniai nerimtus, bet kokybiškus ir kabinančius trijų minučių indie pop/rock šlagerius. Kalbėdamas apie „Distortion“ Stephin Merritt pasakė:

„Idėja buvo įrašyti šį albumą greitai, naudojant tuos pačius instrumentus kiekvienoje dainoje. Ir jeigu aš turėčiau naudoti tuos pačius instrumentus kiekvienoje dainoje, į ką aš norėčiau, kad tai panašiai skambėtų? Ogi į pirmąjį „Jesus and Mary Chain“ albumą!“

Žinantys, kaip iki šiol skambėjo „The Magnetic Fields“ ir „Jesus and Mary Chain“, galvoje jau turi pradėti girdėti garsus, o visi likusieji eina į Myspace ir klausosi viso „Distortion“ albumo nemokamai. Jeigu patinka – nueina į amazon.com ir nusiperka.

http://www.myspace.com/themagneticfields

5 komentarai apie “Nemokamų perklausų kabina: „The Magnetic Fields“ – „Distortion“ [2008, Nonesuch]

  1. nugi tikrai kaip jesus and mary chain:)

    ir vistik MF turi sąvybę pasidaryti nuobodūs. Nors prieš 69 lenkiu galvą, bet viso iš eilės išklausyti negaliu.

  2. Sutinku. Nors iš to, ką man teko klausyti, „Distortion“ bene lengviausiai praplaukia pro ausis. Tik va, klausymas iš MySpace nėra tai, po ko aš galiu vertinti albumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.