NOAH AND THE WHALE – Last Night On Earth [2011]

Niekuo ypatingu neypatingas indie folk/pop albumas, kurį visgi perklausyti porą kartų labai smagu. Turi jis savo nuotaiką, gal nelabai atitinkančią pavadinimą „Last Night On Earth”, bet arti to. Įspūdis, kad maža grupelė dainių atlieka savo garsinius ritualus išdžiūvusio ežero dugne šviečiant mėnesienai. Charlie Fink vokalas su kai kuriuose gabaluose pasirodančiu pritariamuoju gospeliniu choru dera kaip niekad, o nesudėtinga muzika skleidžiamai poezijai visiškai nekliudo.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fbGUEelmzxo

httpv://www.youtube.com/watch?v=bDudIT93m_s

httpv://www.youtube.com/watch?v=1XHR2y9CAuk

Official website

http://www.myspace.com/noahandthewhale

fb-share-icon

4 komentarai apie “NOAH AND THE WHALE – Last Night On Earth [2011]

  1. šitas albumas nustebino daugelį, ir ne iš gerosios pusės. o man tai čia vienas geresnių įrašų šiemet kol kas. pakylėjanti, kviečianti plot katučių ir dainuot kartu, labai pop, bet labai teisinga pop muzika.

  2. Palyginus su paskutiniuoju ir tokiais stebuklais kaip Blue Skies, tai didelis žingsnis atgal..nemažas nusivylimas

  3. butent.Vieniems zingsnis atgal,kitiems pirmyn.Man irgi truputi atgal.Na o su pries tai buvusiu tai nera net ko lyginti.kaip kam,ko reikia.vieniems katuciu,kitiems gilios depresijos.

  4. jeigu ką, tai „The First Days of Spring” man taip pat labai patiko, bet aš žiūriu kitaip – žingsnį galima daryti ne tik pirmyn ar atgal, bet ir į šoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.