NOEL GALLAGHER’S HIGH FLYING BIRDS – Noel Gallagher’s High Flying Birds [2011]

Net gerai jau nepamenu kada iš įdėmesnio klausymo akiračio paleidau Oasis: lyg po „Be Here Now”, nes vėliau jie aukštai šokdavo bulvariniais skiedalais, bet ne muzikiniais skambesiais. Tad tos visos peripetijos su broliškomis nemeilėmis ir naujais projektais atsidavė išankstine nuostata, kad geriau jau nebebus. Su tokiu skepsiu pasileidau ir naująjį „Noel Gallagher’s High Flying Birds”, kuris netikėtai užkabino labiau, nei koks ankstesnis broliškos draugystės vaisius.

Ketveriukė, sudaryta iš dviejų Oasis, ir dviejų The Lemon Trees, pateikė puikų dešimties kūrinių rinkinį, kurio tikrai nepavadinsi antrarūšiu ar sukurptu tik dėl skaičiaus. Kai kurios kompozicijos dar iš broliškosios komandos laikų, bet visumos tai negadina – Noelis guldo ant menčių jaunėlį su jo „Beady Eye” ir netikėtai pateikia stiprų, roko prasme, albumą, kuriame dar netikėčiau (bent man) atsiskleidė Noelio dainingumas ir visumos melodingumas.

httpv://www.youtube.com/watch?v=kFx_IniNjfE

The Death Of You And Me

„Noel Gallagher’s High Flying Birds” sulenda į smegenis lyg per sviestą ir teikia nenutrūkstamą malonumą, kuris, jau įsivaizduoju, dideliausiame stadione turėtų padvigubėti. Ir keista, kad iš esmės viskas pagrįsta senais receptais, bet sukelia savotiškai šviežaus skambesio oro gūsį. Įkvėpiam, „sustabdom laikrodžius” ir šokam traukdami „What A Life!” (po velnių, noriu iš Noelio daugiau tokio disco).

httpv://www.youtube.com/watch?v=PoMI6hqfZZM

Stop The Clocks

httpv://www.youtube.com/watch?v=lwHpLDgWonM

What A Life! (albumo versija)

arba jutubėj apribota pilno klipo versija:

The Official Noel Gallagher Website

fb-share-icon

3 komentarai apie “NOEL GALLAGHER’S HIGH FLYING BIRDS – Noel Gallagher’s High Flying Birds [2011]

  1. na, Noelio dainingumas neturėtų būti naujiena, girdėjusiems „Don’t Look Back in Anger” ar „Talk Tonight”. o kartą, dar 1996 m., nutiko toks nutikimas, kad broliui atsisakius lipti ant scenos, Noelis sudainavo visą Oasis „Unplugged” koncertą. nuo tada mano akyse/ausyse jis visada guldė ant menčių jaunėlį. o jau songwriting talento turbūt nei lygint nereikia…
    nepaisant viso šito, „Noel Gallagher’s High Flying Birds” niekaip netraukia iki geriausių Oasis darbų lygio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.