Ore Grotuvas pristato: Instrumentinė – Poetinė Shyzza [04 15, Pogo].

Ore Grotuvo klejonės po lietuviškos alternatyvios muzikos stilių paribius tęsiasi. Galvas prisodrinę lengvai manifestaciniais pirmojo DJ ir Tytia Mina Teremina garsais, bei šiek tiek rokinio parako gavę antrojo koncerto metu, į trečiąjį Grotuvo seansą rinksimės klausyti žodžių, įvilktų į netradicinį, psichodelinį atspalvį turintį rūbą.

Šį ketvirtadienį (04 15)21 val. pristatysime itin novatoriškai mąstančių menininkų iš Kauno ir Vilniaus projektus. Scenoje pasirodys nepriklausomas menininkas, performeris, saksofonistas Gražvydas Kardokas, debiutuos brolių Koreniukų, valdančių netradicinius instrumentus – žaidimų konsoles „Nintendo DS“ bei sintezatorius nešiojamame kompiuteryje, o lūpinę armonikėlę paverčiančių itin šiuolaikiškų ir skrajojančių garsų skleidėja – duetas „Radijo Gaublys“, bei moteriško šarmo ir charizmos įneš poetės eksperimentatorės Vaivos Grainytės psichodelinis projektas „Regina“, praėjęs daug variacijų ir iš anksčiau žinomas kaip „Žibantis Tunas“ ar „Erkės Brolis“.
Netikėtai prie šio ypatingo vakaro atmosferos prisidėti nusprendė jaunų menininkų projektas „Thorn Apple”, atliekantis meditational/minimal/acoustic trance kompozicijas. Kvarteto sudėtyje vaidensis ne viename projekte besisukantys muzikantai: Mindaugas Juknys, Donatas Bielunskis, Mantas Zemleckas ir Kamilė Gudmonaitė . Garsų gimimui bus panaudota galybė instrumentų – nuo butelių, perkusinio griaustinio iki melodikos ir kompiuterio.

Programa:

Gražvydas Kardokas (instrumentinės saksofono variacijos)

Radijo Gaublys (XX a. populiariosios muzikos krypčių koliažai)

Regina (žodžiai/psischodelika/eksperimentika)

Thorn Apple (meditational/minimal/acoustic trance)

P.S. Po oficialios programos vyks atviras Jam Session!

Vieta – Pogo baras
Laikas – Balandžio 15d. 21val.
Kaina – 5Lt.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.