PACIFIC UV – „After the Dream You Are Awake” [2013]

Shadows of the past will melt with the new snow

Amerikiečiai Pacific UV eina tik jiems vieniems žinomu keliu, nesidairo į praeitį, numoja ranka į visus savo post-rock ir shoegaze gerbėjus, kurių po „Pacific UV” (2002) ir „Longplay 2” (2008) tikrai netrūko, ir patiekia melodingą, lėtos ritmikos, dainingą, pavadinimą atitinkantį albumą „After the Dream You Are Awake”.

Po blankaus, taip pat kosminių gitarinių ūkanų stokojančio „Weekends” (2012) per netikėtai trumpą laiką pasirodęs naujasis darbas stebina minkštu synthpopiniu skambesiu ir gausiomis moteriško ir vyriško vokalo eilėmis.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4pFD2bvXcaY

American Lovers

Vienok elektroniniai muzikos posūkiai nepradangino grupės skleidžiamos svajingos atmosferos ir, nors ir kitoniškame amplua, vis dar leidžia Pacific UV priskirti prie tų atpalaiduojančių, nuraminančių ir leidžiančių panirti į muzikinį grožį įrašų. Smagu ir tai, kad veik visi kūriniai kabina taip, lyg būtų sukurti orientuojantis ne į išskirtinį snobišką melomaną, o į radijo stočių klausytoją, kuris po poros perklausų daugumą kūrinių jau įsimena ir gali pritarti niūniuodamas. Tačiau ir tai nepanaikina fakto, kad devyni „After the Dream You Are Awake” takeliai tik kiek ilgiau nei pusvalandį trunkančiame albume esti kokybiška pop muzika, kurią išgirsti per radijo imtuvą būtų vieną atgaiva. Net šį, kiek naivokai ir paprastai pergrotą Bilio gabalą:

httpv://www.youtube.com/watch?v=VHbDzx7fqi8

Eyes Without A Face

httpv://www.youtube.com/watch?v=HssWzK8VamE

Russians

http://www.pacificuv.com/

https://www.facebook.com/pacificUV

http://pacificuv.bandcamp.com/album/after-the-dream-you-are-awake

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “PACIFIC UV – „After the Dream You Are Awake” [2013]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.