PAUL BANKS – Julian Plenti Lives… EP [2012]

Kol Interpol ilsisi, jų balsas Paul Banks rudenį žada pilną antrąjį solinį albumą, o dabar primena, jog dar yra gyvas, ir iškiša penkiatakelį ep „Julian Plenti Lives”.

Toks keistokas rinkinukas, be konkretaus apčiuopiamo koncepto, pagrinde (net trys iš penkių) sudarytas iš instrumentinių kompozicijų: puikų, renginių atidarymams subalansuotą „Perimeter Deactivated” drąsiai galima dėti vietoj bet kurio energingesnio albumo intro; trumputis „Mythsysizer” – kažkoks linkinparkiškas nesusipratimas, amžinatilsio reperio J Dilla to paties pavadinimo kompozicijos interpretacija, kurioje Banksui tikrai trūksta gyvo, nekompiuterizuoto fortepijono ir fantazijos; „Cavern Worship” – neblogas organinis eksperimentas, tinkąs filmo takeliui, tačiau visumoj pastarieji trys instrumentiniai reikalai yra ne tai ko tikėtasi iš Bankso, turinčio gniuždantį baritoną – norisi daugiau balso, nei muzikos.

Vienintelis autorinis ir vokalinis „Summertime Is Coming” primena paskutinįjį Interpol albumą, nors po tūžmingos kulminacijos sekęs akustiškas epilogas buvo netikėtas ir gan originalus.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2q7_KgcZYC4

Kitas vokalinis rinkinuko grožis – sinatriškas „I’m A Fool To Want You” koveris, kuriame kameriniai styginiai ir šiuolaikiškas ritmas kuria lyriškos melancholijos atmosferą. Nebūčiau prieš, jeigu tokios minorinės nuotaikos begitarių kompozicijų būtų pilnas normalus albumas.

httpv://youtu.be/EbVLtRgzydY

Visa tai – šis EP – nieko nesako apie būsimą ilgagrojį, ar bus einama tuo pačiu interpolišku keliu, ar bus sukama eksperimentavimo, ieškojimų ar koveriavimo keliu. Pagyvensim pamatysim.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.