Per vieną vakarą „Lofte“ – net du renginiai roko gerbėjam: britai „Dirty Goods“ ir „Antis“

Šįryt paaiškėjo, jog už mažiau nei dviejų savaičių į Lietuvą sugrįžta čia jau ne vieną kartą įvertintos Velso muzikos pažibos – „Dirty Goods“.

Jie pasirodys gruodžio 7 d. pasauliniu lygmeniu jau įvertintoje prestižinėje indie muzikos renginių serijoje „Bushmills Live“, menų fabrike „Loftas“.

Dirty Good – Hollywood
httpv://www.youtube.com/watch?v=2dGH-0t4o-A

Panašu, kad ši diena rokenrolo gerbėjams Lietuvoje bus šviesi, nes tai ne vienintelis gruodžio 7 d. renginys „Lofte“. Menų fabrikas nesustoja stebinęs savo veiklos tempais ir galimybėmis – tą pačią dieną, tik anksčiau vakare, ten vyks legendinės „Anties” naujo albumo pristatymas.

Dėl šio netikėto sutapimo tiek idealogine, tiek laiko prasme „Lofto“ meninis vadovas Victoras Diavara nesusilaikė roko muzikos gerbėjam nepasiūlęs kai ko ypatingo.

„Taip sutapo, jog Lietuvos roko legendos ir britų rokenrolo viltis gros tą pačią dieną ant tos pačios scenos, tik skirtinguose renginiuose, todėl nusprendėme, kad visi atėję į „Antį“, galės likti naktinėje indie muzikos puotoje su britais nemokamai“, – džiugią dviejų koncertų už vieno kainą žinią praneša V, Diavara, kuris, beje, vakar Rotušėje iš miesto mero rankų atsiėmė apdovanojimą skirtą „Loftui“ už svetingiausią muzikinį klubą Vilniuje.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.