PERFUME GENIUS – Put Your Back N 2 It [Matador; 2012]

Fortepijoninių baladžių kūrėjas iš JAV Mike Hadreas, pasislėpęs po Perfume Genius pavadinimu, dar metų pradžioje pristatė savo antrąjį albumą „Put Your Back N 2 It”, kurį jau galima laikyti ištvėrusiu laiko išbandymą ir vertą turėti savo kolekcijoje.

Antrasis darbas, lyginant su debiutiniu „Learning” (2010), kuris buvo paprastas, instrumentiškai plikas, savižudiškai liūdnas ir geras, skamba pilniau ir brandžiau, nes į pagalbą prie fortepijono pasitelkta ir gitara, ir violončelė, ir mušamieji (su John Parish), ir trombonas, ir pritariamieji balsai, ir Minotaur Shock programavimas. Bet tai tik priedėliai, pasireiškę atskirose kompozicijose, o ne žingsniuojantys per visą albumą. Todėl Perfume Genius genialiai išlaikė savitumą ir toliau skleidžia jau pažįstamą fortepijoninio pagrindo grožį.

httpv://youtu.be/E5WNqvdIfJ8

Dark Parts

Tiesa, tas grožis liko toks pats tamsus, melancholiškas, verksmingas, su trumpais tekstais apie širdperšą, vidinius baubus ir jausmus, nelaimingą meilę, pasiaukojimą ir pan. (ala „you would never call me baby if you knew me true but i have waited so long for your love” ir „i will take the dark parts of your heart into my heart”) – t.y. vėl tinkantis savižudžiams ir depresovos natūros asoboms. Žinoma, nebūtinai tokiu/tokia būti, kad galėtum klausyti šį kvepiantį ramybe albumą.

httpv://youtu.be/OOpkr8uNWpk

Hood

http://www.myspace.com/kewlmagik

http://www.facebook.com/perfumegeniusofficial

fb-share-icon

3 komentarai apie “PERFUME GENIUS – Put Your Back N 2 It [Matador; 2012]

  1. „kvepiantį ramybe” priminė istoriją kaip žmonės klausė Portishead Dummy prie pietų stalo(priskyrė vadinamajai dinner music), o patys Portishead kraipė galvas(ir akis vartė): someone is not paying attention :)

    1. Nieko tokio, Scooter’is irgi akis pavartytų sužinojęs, kad jo muziką per laidotuves leido šarvojimo salėj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.