PINKSHINYULTRABLAST – GRANDFEATHERED [2016]

Jau po pirmojo albumo buvo didis malonumas šią grupę rekomenduoti kitiems. Pasakai Pinkshinyultrablast ir jautiesi lyg siūlantis pažiūrėti kažkokį kosminį japonišką anime. Bet nieko panašaus (o galėtų būti, gi ne atsitiktinai kolektyvo feisbuke prie žanro nurodyta „Thunder pop Kung-fu-gaze“).

Visgi tai vis dar ta pati penkeriukė iš Rusijos, pernai įkėlusį koją į vakarų scenas ir svaiginusi savo debiutiniu „Everything Else Matters“, ir šįkart pateikia ne ką prastesnę dozę jėgos ir grožio.

Antrasis ilgagrojis „Grandfeathered“ prasideda netikėtai švariu, ramiu ir šviesiu „Initial„, tačiau tai tik įžanga, po kurios užgriūva triukšmo ir elektrinių gitarų siena. Sakyčiau, dar tūžmingesnė nei buvo debiutiniame. Ir dar labiau dinamiška, daugiasluoksniškesnė.

Bet „blasteriai“ išlaiko savo skambesį ir visame tame, lyg ir nevaldomame, žaibuojančiame hardcore‘iškame siautulyje, jie geba išlikti melodingi ir be proto atmosferiški. Kietai fūzuojančių gitarų bangos čia efemeriškos ir netrunka nurimti, o kai nurimsta, apsinuogina dieviškas moteriškas Liubos vokalas ir ima šviesti rožiniai sintezatorių lazeriai. Baisiai gražu. Ir tiesiai į metų geriausiuosius.

ps. Japonai vėl turi tris bonusus, tačiau kol albumas dar tik pakeliui į fabriką, nieko apie juos išskirtinio nepasakysiu.

https://www.facebook.com/Pinkshiny/timeline

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.