Pirmasis tarptautinis muzikos showcase Vilniuje – „Life & Death“ (Berlynas)

Kokybiškos elektroninės muzikos gerbėjai turėtų jau dabar suklusti, nes rugsėjo 21 d. Vilniuje įvyks tarptautinis muzikos showcase – parodomasis vakarėlis, kuriame dalyvaus vienos žinomos ir pripažintos Berlyno leidybinės kompanijos „Life & Death“ atlikėjai.

 „Jiems priklauso labai talentingi kūrėjai, kurie nuolat keliauja po didžiausius pasaulio klubus, tad už tai, kad net 3 iš jų drauge atvyksta į „Loftą” turėtume dėkoti „Loftas Fest’e“ grojusiem italam „Tale Of Us“. Jie užtarė žodelį apie mus“, – tarptautinio showcase Vilniuje paskelbimą komentuoja Victoras Diavara.

 Taigi menų fabrike „Loftas“ rugsėjo 21 d. pasirodys elektroninės muzikos kūrėjas ita;as Clockwork, vokiečių kiek švelnesnio techno duetas „The/Das“ bei pats „Life & Death“ bendrasavininkas DJ Tennis, augęs tarp Amerikos ir Italijos.

 Šį ypatingą vakarėlį entuziastingai palaiko ir TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė. Būtent ji kuravo italų „Tale Of Us“ atvykimą į Vilnių ir dabar tikrai prisidės prie šio tarptautinio showcase edukacinių darbų.

 „Tai, ką daro „Life & Death“ man labai patinka. Jų investicija milžiniška – iš gausos muzikantų ir didžėjų jie atrenka tik pačius geriausius ir ką iš jų darbų beklausyčiau – viskas yra tiesiog nuostabu“, – sako U. Skonsmanaitė.

 Kaip patys didžėjai sako, bendra savybė jungianti šios leidybinės kompanijos artistus yra kažkas aukščiau jų ypatingų talentų. Žinoma, visi leible yra nusipelnę, talentingi, bet kas juos jungia yra kai kas kita:

 „Galbūt neuronai jų nervų sistemoje kažkaip kitaip susijungia, galbūt jie gavo per mažai saulės vaikystėje. Bet jie iš tiesų nėra eilniai ir normalūs. Ir tai yra visiškai jų arkliukas“, – taip prisistato „Life & Death“ muzikinė šeima. Jie Lietuvą aplankys jau tik šiek tiek daugiau nei už mėnesio.

 Daugiau informacijos www.menufabrikas.lt

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.