Pranešimas apie esminį įvykį: G.imtadienio Nr.3 minėjimas (gegužės 28 d.).


Intro į G. ketvirtuosius metus aš jau padariau, o dabar belieka pakviesti esamus g. autorius (na, jie gal ir šiaip jau žino), buvusius ir būsimus (šių laukiam labiausiai), o taip pat bendraminčius, komentatorius, mylėtojus ir prijautėjus į G.imtadienio Nr.3 minėjimą.

Programoje: Ovidijus ir meškos su dviračiais, Jurga ir.. Na, tiek to… Iš tiesų tai norim pamatyti tuos, kuriem atrodom vertingi ir kartu pakalbėti apie G. praeitį ir ateitį (tą iš dalies darom apklausoje, bet tai ne viskas). Užkietėjusiem komentatoriam tai gera proga atrasti bendraminčių, o nedrąsiem entuziastam galimybė akis į akį prie vyno taurės (ką ten taurės…) išsiaiškinti, kaip jie galėtų įsilieti į G. kolektyvą.

Veiksmas vyks 28 d. (ketvirtadienį) vienoje iš Vilniaus vyninių. Veiksmo pradžia – apie 19h, o abejojantiems dėl to, jog kitą dieną reiks į darbą, pažadam išrašyti „biuletenius”. Jeigu įdomu, o tikiuos kokiam tuzinui žmonių būtent taip ir pasirodys, brūkštelkit man arba Jurgai asmeniškai (kontaktai yra raudonoje juostoje viršuje, kairėje) ir pranešim tikslesnę vietą.

Tai tiek. Dovanų nesitikim, bet jeigu galvojat ateit chaliavno vyno, tai mes ir ne tokie. 28 d.

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “Pranešimas apie esminį įvykį: G.imtadienio Nr.3 minėjimas (gegužės 28 d.).

  1. valio valio valio G.!
    kaip? ar pabaliavojot?:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.