Prasideda internetiniai lietuviško kino apdovanojimai, kuriuose žiūrovai išrinks savo geriausius

Pastaruoju metu Lietuvos kino erdvė klesti: daug premjerų, festivalių, specialių programų. Ir čia sau vietą randą ne tik profesionalūs kino kūrėjai, jų mokiniai, studentai, bet ir dar tik savo kelią pradedantys. Todėl kino naujienų tinklalapis KINFO, siekdamas nei vieno nepamiršti ir visus išklausyti, skelbia „KINFO apdovanojimus“, kuriuose lemiamą balsą turėsite Jūs, kino žiūrovai!

Kino apdovanojimų organizatoriai išskyrė šias kategorijas: Metų kino erdvė; Metų kino renginys; Metų pilnametražis vaidybinis filmas; Metų pilnametražis dokumentinis filmas; Metų trumpametražis (dokumentinis, vaidybinis ar animacinis) filmas; Metų prodiuseris/prodiuserinė kompanija; Metų aktorius (pilnametražių filmų pagrindiniai vaidmenys); Metų aktorė (pilnametražių filmų pagrindiniai vaidmenys); Metų režisierius; Metų operatorius; Metų muzikinis takelis; Metų scenarijus. Tačiau jei pamatėte, kad Jūsų mėgstamas režisierius, scenaristas ar filmas nėra paminėtas, užteks tik brūkštelėti jo vardą, pavardę ar pavadinimą ir jis iš karto atsiras tarp nominantų.

„Manom, kad šie rinkimai bus puiki proga pamatyti, kokius lietuviškus filmus žiūrovai žiūri ir mėgsta labiausiai. Taip pat manome, kad ir patiems kino kūrėjams bus smagu sulaukti tokių pavėluotų Kalėdinių dovanų“, – taip „KINFO apdovanojimus“ pristatė vienas iš organizatorių Donatas Mincė.

Rinkti geriausius jau dabar galite internetinėje svetainėje KINFO.LT/apdovanojimai, balsavimas vyksta iki gruodžio 31 d.. Laimėtojai bus paskelbti kitų metų pradžioje.

Daugiau informacijos:

KINFO.LT

KINFO.LT/apdovanojimai

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.