„PRAVDA naujokai 2007“ konstatuoja: Geriausias naujas tinklapis – www.g-taskas.lt

pravda_apdovanojimas.jpg

Po įkvėpiančio laimėjimo „Ore geriausieji 2007“, šiandien paėmėm geriausio tinklapio apdovanojimą „PRAVDA naujokų 2007“ rinkimuose. Ačiū visiems. Skaitantiems, rašantiems, balsavusiems. 25 000 litų prizą investuosim į apsilankymus „Coffee Inn“ bei kitus stilingus/ madingus dalykus.

Jeigu atsiras naujų norinčių/ galinčių rašyti apie muziką, kiną bei ypač kitus kultūros reiškinius (šokį, teatrą, parodas, etc.), brūkštelkit mums.

Iki.

fb-share-icon

38 komentarai apie “„PRAVDA naujokai 2007“ konstatuoja: Geriausias naujas tinklapis – www.g-taskas.lt

 1. sveikinu. gal tikrai reiks ką nors brūkštelėti. visgi 25000 – nemaži pinigai :)

 2. Kažkaip vakar labiau blizgėjo tas „deimantas“ :)
  O! ka reiškia daug rankų siekiančių prie jo bent mažu piršteliu prisiliesti :D
  O šiaip.. tikrai nuoširdžiai visus rašančius, įkvepiančius ir skaitančius – su dar vienu pripažinimu!

  p.s. berniukai kur ten sakem kitais metais bandysim pretenduoti ir žinoma, vėl laimėti?! :roll:

 3. Dideliausi sveikinimai! Dabar prašant akreditacijos į renginį gal jau nebus taip labai nepatogu atsakyti į klausimą, iš kokio jūs čia leidinio ;)

 4. Dovile, bent jau man niekada nebuvo nepatogu :) Labiau juokinga. „Iš kur, iš kur…?“ arba „O, taip.. iš g-taško. Žinau, žinau..“ :D
  Anyway, ačiū visiems, kuriems jau sakiau ačiū ;)

 5. p.s. (nežinantiems) yra toks puslapis blogeriai.net, kur pasirodo naujos blog’uose paskelbtos temos. ten galima įvertinti temas pliusu arba minusu. ši žinutė įvertinta nuliu, nors jau balsavo aštuoni žmonės, kas reiškia, jog keturi padėjo pliusus (pasidžiaugė), o keturi uždėjo minusus (užpavydėjo?). jaučiu, kad tai dar ne pabaiga ir tai reiškia ne ką kitą, bet tai, jog nuo šiol mus ir mylės daugiau ir.. nekęs :)

 6. jurga, as ta pravdovanojima blizginau iki negalejimo, nevaryk :)
  o dabar ziuriu – ir purvinas, ir siaip atrodo kaip sulauzytas kompaktas. nu bet 25 tukstanciams i dantis nepaziuresi :P

 7. Pauliau, Jurga, kiti, pasidalinkite ispudziais apie pati rengini, sirgau, negalejau ateiti, nors labai norejau. Kaip pati tusovke?

 8. Vos priėjęs ŠMC supratau, kad Mikos nebus – nė vienos keturiolikmetės prie durų. Visokie maišai maišeliai atėjo susirinkt apdovanojimų. O g-taškas… žinai, sunku jį atrasti, o kai jame dar paslepia pinigus ir sako pasiimk, skamba gana beviltiškai. Beveik. Nu šiaip neskamba beviltiškai. Jeigu ką, gerai?

 9. kokius pinigus? ka pasiimk? gali aiškiau? kaip minejau – sergu ir gal nelabai ka suvokiu beguledamas penkta diena.

 10. viskas aišku, kaip niūrią dieną, kai lyja už lango, o bezdalų pritvinkęs kambarys bijo būti išvedintas

 11. manau, reikia kiekvienam uz straipsni duoti 500 lt, ka manai, Pauliau?

 12. aš tai už tiek nerašyčiau (nerašau) todėl manau, kad arba 2174 Lt (atskaičius pajamų mokestį), arba iš idėjos. kadangi mintis apie tai, kad babkių užtektų tik 10 straipsnių (o tai neveža), esu linkęs apsiriboti rašančiaisiais iš idėjos, vardan gero tikslo ;)

 13. Jo, tai turetu buti labai RIMTI straipsniai. Arba reiktų rinkti geriausių postų dešimtuką metų gale ir apdovanoti juos piniginiais prizais:)

  Šiandien kartu su draugu (kuris, tikiuosi, greitai prisijungs prie G.) kepėme menkės pyragą ir, kol pyragas kepė, jis dar vis tikėjo tais 25K…:) Paskui nutarėme, kad tai – tikra teisybė:)

  Bet kuriuo atveju, Pauliau, viešai ir privačiai, tu – šaunuolis. Tikrai tai turiu galvoje. Dėkui.

 14. jo jo Pauliau, suagituok visus rašyti dėl prestižo, garbes, „iš idėjos“ g.eriausiame tinklapyje, o patys vasara turesime už ka varyti i Avinjona :D

  Tomai, na apie rengini biski parašyta delfyje, o šiaip gal kada gyvai daugiau papasakosim ;) Na viskas stilinga kaip ir pridera „pravdai“. pradedant vieta, apipavidalinimu, muzika, baigiant žmonėmis ir t.t.. Mes tiesa pasakius nedaug ka tematem, nes pasiemem apdovanojima patys pirmi ir tada ejom ji laistyti ant smc laiptu :D

 15. Tomai, bus dar tų progų ;)

  O šiaip iš tikro žinant koks kelias buvo nueitas nuo tos dienos iki kuo g-taskas yra snd, žinant kiek Paulius pats vargo mokindamasis daug techniniu dalyku, kad sitas puslapis funkcionuotu.. zinant kiek tarpusavyje pradiskutuota, prasigincyta del formatu, rašymo stilistikos ir pan.. zinant, kiek per siuos metus ismokome tolerancijos vieni kitu atžvilgiu, kad visgi surasti tuos kompromisus.. zinant kas visgi labiausia ta atsakomybe jautė ir neše ant savo pečių, kas nepasidavė net ir mažiausiai įkvepiančiomis akimirkomis, irgi pirmiausia pagarba atiduočiau Pauliui !!! Už tai, kad niekada nenustojo tikėti šita idėja ir ikvepe tuom aplinkui esančius (ju tarpe ir mane :) )!

  Bet be abejonės prie strateg.avimo (ir ne tik..) daug prisidėjo ir kiti žmonės, galbut maziau matomi, bet ne ka maziau reikšmingi: Lukas (lukas never), Ovidijus (offca)
  Prie rašliavu ir šiaip moralinio palaikymo: Tomas (Misiukonis), Liudas (liu), Liudas (Statkevicius), Arunas (Kertukas), Karolina, Egle Sa..
  Na žinoma ir aš pati, kuri fantastiškai beprotiškai operatyviai organizavo staliuku rezervacijas g.anradieniams bei visaip kitaip palaikė kultūrinę g.dvasią :D

  Tiesa, dar kartą norėčiau akcentuoti, kad visi šie žmonės yra savotiški g.idėjos mecenatai, rėmėjai, nes nė vienam iš jų nė karto nėra sumokėtas materialinis atlygis. Visa idėja ir yra, kad visi iki vieno – „iš idėjos“ , dėl to objektyvūs ir nepaperkami! (čia tiems, kas dar netyčia to nežinojo ;) )

  Tad visiems mums ačiū!!! o palinkėčiau šiais metais mūsų ratui dar didesnės rašančių ir skaitančiųjų įvairovės. tokios, kad serveriai neatlaikytų apkrovų ! :)

 16. gerai susukai, bet…tegu serveriai atlaiko:) kitaip eileje stovincios naujienos taps senienomis:) kaip bebutu, smagu. Judekim.

 17. tai ryt tikėtina bus geresnis ir už šiandien, ir už vakar. o paskui.. liks tie, kuriems mes ir esame, atsisijos tie, kurie užsuko „pachekint“. viskas bus labai gerai.

 18. Sveikinimai! Visgi g-taskas is tiesu yra geriausias praejusiu metu tinklapis!Valio valio ir linkiu islaikyt kursa, plestis ir but toliau taip pat gerai siais metais;)

 19. Dar apie TAI rašo paskutinis „Literatura ir menas“ numeris
  Skaitykite čia

 20. galvojau, kur cia brukstelt savo dziugesi, tai pamaciau, kad cia visai nieko butu.
  dar karta gavusi teigiama informacija i savo el.pasta, supratau, kad G yra tikras Geris!:) tiesiog uzpludo didelis dekingumas uz teisingas zinias :) aciu!:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.