PURE MORNING – THE BROADCASTING DEPARTMENT OF PHILADELPHIA [2015]

I don’t know why is your hate so hard to feel
Always all seems to be like a real mess.

Nuostabus albumas iš Meksikos. Tik toks labai vakarietiškas: su melomanui įprastu muzikiniu skambesiu ir angliškais tekstais. Kompanija savo bandcampe yra prisilipdžiusi įvairiausių keistų žymų: „indiepop pop shoegaze tweegaze tweepop nugaze shoegaze”, bet galima būtų apsiriboti ir indiepop su noise ir shoegaze atspalviais.

Tai ką jie groja man primena The Pains of Being Pure at Heart ir The Raveonettes, tik su daug stipresniu „nutolusio vokalo” efektu. Pure Morning vokalas visiškai nepagaunamas ir taip užgožtas muzikos, kad gali dainuoti ką nori, vis tiek be pačios grupės pateikiamų tekstų neitų suprasti.

Albumas „The Broadcasting Department of Philadelphia” pirmiausia pavergė romantišku melodingumu, kokio dažnai su shoegaze draugaujančių muzikantų įrašuose nesutiksi. Paprastai, be didelių užlankstymų šis Pure Morning skambesys limpa prie širdies iš pirmo karto. Ir albumas sudėliotas pavyzdingai – kuo klausai toliau, tuo jis skleidžiasi melodingiau, stipriau ir smagiau. Visi tie, fone užu triukšmų skambantys ir, atrodo, vos girdimi, sintezatoriai ir gitarų partijos pagauna ausį ir kartu su kiek paslaptingu vokalu sukuria nuostabų vientisumą, kuris leidžia visą albumą klausyti lyg vieną gabalą.

Mano labiausi: atmosferinis ir ramus „Space Dive” ir greitutis „Louder”.

fb-share-icon

4 komentarai apie “PURE MORNING – THE BROADCASTING DEPARTMENT OF PHILADELPHIA [2015]

  1. „atmosferinis ir ramus „Space Dive“”..?
    vat taip ir gaunasi, kai aprašymuose naudojama per daug būdvardžių, kuriuos visi suprantam labai skirtingai.

  2. pritariu pastebėjimui.. iš tiesų, galima diskutuoti kas yra ramu, o kas greita, bet įdomiausiai – tai, kad šiuo atveju „Space Dive“ nuo „Louder“ atmosferiniu greitramumu beveik nesiskiria :))

  3. Aha, galite diskutuoti, bet mano semantikoje ramus ir greitas nėra sinonimai. Yra tokie būdvardžiai kaip ir triukšmingas bei lėtas, kurių čia nebuvo panaudota. Bet jei bus jums ramiau, tai prisipažįstu, jog tiek „Space dive”, tiek „Louder” yra ir greitučiai, ir ramūs. Tik man vienas už kitą yra ramesnis, o antras už pirmą greitesnis (ne, bps nematavau).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.