Pushaz su kolegomis muzikantais rengia labdaros koncertą

Lapkričio 28 d. vakarą „Forum Palace“ vyks reperio Andriaus Glušakovo – Pusho inicijuotas labdaros koncertas „Vaikystę – vaikams“, kuriame pasirodys „G&G Sindikatas“, „Biplan“, „Skamp“, Mantas, „The Ball & Chane“, „The Perfect Pill“ ir Linas Adomaitis. Vardan bendros idėjos susivienijusių muzikantų koncerto metu surinktos lėšos bus panaudotos Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų lauko žaidimų aikštelei įrengti.

Nuo ko viskas prasidėjo? Tegu pasakoja pats gražios idėjos autorius A.Glušakovas – Pushaz: „Reiktų pradėti nuo nuo to, kad Vilniaus sutrikusio vystimosi kūdikių namų direktorė Viktorija Grežėnienė yra mano gera bičiulė. Kažkada su ja ėmėme kalbėtis apie jos vadovaujamos įstaigos padėtį: kokios problemos kamuoja, ko trūksta. Problemų, žinoma, daug ir visokių: vaikams trūksta sauskelnių, vitaminų ir t.t. T.y. elementariausių dalykų, kokių reikia kiekvienam mažyliui. Vis dėlto mane labiausiai sujaudino tai, kad čia augantys mažyliai vasarą negali žaisti lauke, nes neturi žaidimų aikštelės. Pats esu tėtis ir puikiai žinau, kaip vaikams svarbu pabūti lauke. O didžioji dalis čia augančių mažylių turi judėjimo negalią ir iki šiol labai retai galėdavo džiaugtis saulės spinduliais bei grynu oru.“

Ši problema neliko nepastebėta ir Vilniaus sutrikusio vystimosi kūdikių namus globojančiam paramos ir labdaros fondui „ Misija be ribų“, kuriam vadovauja Margaritos Buriak. Šio fondo dėka kūdikių namuose buvo įrengtas platus nusileidimo takelis su turėklais, pritaikytas šiems vaikams, taip pat buvo apželdinta lauko terasa. „Nusprendėm su Margarita suvienyti jėgas ir kartu surengti labdaros koncertą, už kurį surinktos lėšos bus panaudotos žaidimų aikštelės įrengimui. Prie mūsų kompanijos geranoriškai prisijungė pramogų, verslo ir sporto centras „Forum Palace“, kuris pasisiūlė nemokamai suteikti salę labdaros koncertui. Be to, šio centro renginių skyriaus vadovė Vaida Žemaitytė-Skirmantienė man labai padeda visais organizaciniais klausimais“, – pasakojo „G&G Sindikato“ narys.

Kolegų muzikantų pagroti koncerte taip pat nereikėjo įkalbinėti. „Paskambinau savo draugams ir bičiuliams muzikantams, išdėsčiau situaciją ir jie be jokių svarstymų sutiko dalyvauti renginyje be jokio atlygio. Labai noriu jiems už tai iš anksto padėkoti. Taip pat ir koncertą vesti sutikusiam aktoriui Mantui Stonkui“, – teigė žinomas atlikėjas.

Beje, vos išgirdę apie šią akciją, prie muzikantų netruko prisijungti ir verslininkai. Organizatoriai ypač dėkingi kompanijai „Sport supply“, kuri parūpins lauko aikštelės statybai reikalingas specialias statybines medžiagas.

Pasak jo, norint prisidėti prie šios akcijos, nereikia įdėti didelių pastangų: „Tai tiesiog koncertas, be didelių fanfarų ir muilo burbulų pūtimo. Jums tereikia ateiti į koncertą. Tas bilietas, kurį nusipirksite sau, savo kolegoms ar bičiuliams, materializuosis į įvairias sūpynes, saugią tvorą, minkštą dangą ir kitus smagius, spalvotus ir gražius dalykėlius, kurie labai pradžiugins mažuosius mūsų broliukus ir sesutes, augančius Vilniaus sutrikusio vystimosi kūdikių namuose.“

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.