ReedNoBrass tęsia indie koncertų Kirtimuose ciklą

Antrasis ciklo „Indie Kirtimuose“ koncertas įvyks jau šį ketvirtadienį (rugsėjo 15 d.). Į Kirtimų kultūros centrą kviečia daugiausia rezonanso šiemet sukėlę indie scenos naujokai ReedNoBrass.

Labiau patyrusią, nei galėtume pagalvoti grupę sudaro vokalistas ir klavišininkas Imantas Reed, gitaristas Vytas Rasimavičius (grojęs ar tebegrojantis su Bekešo vilkais, Repo seniais, Migloko), būgnininkas Mantas Augustaitis (No Dog Barking, InSearch) ir bosistas Dariush Loznikoff.

Yra jie pasirodę ir keistesnėse vietose, pavyzdžiui, sostinės traukinių stotyje ar Žemaitės skvere. Į pastarąjį koncertą susirinko per 100 žmonių, nors ReedNoBrass vardas buvo niekam lig tol nežinomas. Sugrojo viso labo vieną dainą, skambėjo užtikrintai:

httpv://www.youtube.com/watch?v=oWB5NY8yqa4

ReedNoBrass – Even If the God Is On the Phone

Kirtimuose ReedNoBrass atliks pilną programą. Kaip ir pirmojo ciklo koncerto metu Narvydas Naujalis pasirūpins vaizdo klipo nufilmavimu, o Mantas Tamulionis – geru garsu. Rezultatas su Marku buvo štai toks:

httpv://www.youtube.com/watch?v=seaUQknzczk

 Markas Palubenka – Easter Comes

Šįkart nusimato daugiau gitarinio triukšmo. Oficiali koncerto pradžia 20 val, į vietą (tikslus adresas – Dariaus ir Girėno 69, Vilnius) galima nuvykti 1, 1A ir 2 autobusu, išlipti F. Vaitkaus stotelėje. Kaina tradiciškai – kas kiek negaili.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.