S. Becketto trilogijos pirmoji knyga „Molojus“ – aukcione

Liepos 28 d. – rugpjūčio 8 d. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla skelbia seniai iš knygynų dingusios ir Becketto gerbėjų medžiojamos pirmosios trilogijos knygos „Molojus“ aukcioną.

Netikėtas šios knygos vienintelio egzemplioriaus grįžimas į leidyklą (paskutinius metus jos nebeturėjo ir leidėjai) paragino tarsi pažaisti ir azartiškai „patikrinti“ didžiausius Samuelio Becketto gerbėjus.

Daugiau nei savaitę vyksiančio aukciono metu skaitytojai savo kainų siūlymus gali teikti el. paštu prekyba@rsleidykla.lt arba skambinti telefonu (85)2121433. Pradinė kaina – 20 Lt. Visa informacija ir naujienos skelbiamos leidyklos internetinės svetainės www.rsleidykla.lt skiltyje „Informuojame“, kur taip pat galima sekti aukciono eigą.

„Molojus“ – pirmasis Samuelio Becketto, vieno iš garsiausių bei įtakingiausių XX a. dramaturgų ir prozos meistrų, Nobelio premijos laureato, romanas lietuviškai. Rašytojas yra antiromano ir absurdo teatro pradininkas, žymiosios pjesės „Belaukiant Godo“ autorius. Daugiau apie trilogiją – čia.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.