S. CAREY – Range of Light [2014]

rangeoflight31.11183

Tai antras asmeninis, S. Carey, kuris šiaip jau žinomas kaip Bon Iver būgnininkas ir antrasis vokalistas, albumas. O jis asmeniškai kurti tikrai turi ką. Todėl tikiuosi, kad nesustos, nes jam sekasi gerokai geriau, nei neblogai.

„Range of Light” skirta tiems, kurie mėgsta Bon Iver ir yra išsiilgę gerų gerų perkusijos skambėjimų. Būtent jie mane ir užkabino dainoje „Crown the Pines”. Tokie į priekį vedantys, tokie paslėpti tarp vokalo ir smuikų virpėjimų ir būtent tokie veržlūs, kokius mėgstu. Šis kūrinys man pats pačiausias iš viso albumo.

 S. Carey nerealiai supina įvairius garsus, balsą, perkusiją ir perteikia naujus muzikinius vaizdus, kurie sukrenta į vis kitokias nuotraukas albume. Nuomonė apie kai kurias dainas priklauso labai nuo nuotaikos. Jei neatbaido vakarinis melancholiškumas (kuris vos kvepia Bon Iver „The Wolves”), tuomet šis albumas kaip tik pats tas.

Nors ką nors dirbant ar skaitant man dažniausiai tinka tik instrumentinė muzika, tačiau S. Carey sugebėjo sukurti išimtį. Beveik pusę dienos praklausiau „Range of light” ir jo balsas per daug neatitraukė nuo darbinių minčių.

„Fire-scene” ramūs pianino klavišai dera prie vokalo ir prie švelnios perkusijos.

Net pati nežinau, ar čia dėl to, kad kai klausiau, iš lauko kelias dienas nesitraukė rūkas, ar dėl tos albumo viršelio nuotraukos, man šio albumo muzika liko asasociacijose su garsais, ištirpusiais rūke, kurie prieinant išryškėja, o nueinant išblėsta. Lieka tik muzikos skambesiai galvoje ir kuždesiai žmonių, kurių nematai.

„Neverending Fountain”- labai jau simbolinio pavadinimo kūrinys albumo pabaigai, po jo norisi klausyti vėl ir vėl iš naujo.

fb-share-icon

2 komentarai apie “S. CAREY – Range of Light [2014]

  1. Albumas gražus, ramus, bet didelių fintų neišmetė. Toks jausmas, kad Iron & Wine visa tai jau seniau sugrojo, o S.Carey tik atkartojo.

  2. turbūt esmė yra šiame sakinyje: „Nors ką nors dirbant ar skaitant man dažniausiai tinka tik instrumentinė muzika, tačiau S. Carey sugebėjo sukurti išimtį.” – tai parodo, kad čia labiau foninė muzika. tiesa šiemet pats nemažai panašios „užskaičiau”, bet S.Carey atrankos nepraėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.