Savaitgalio renginiai (lapkričio 7-9 d.)

Lapkričio 7 – 9 dienomis vyks Nacionalinis modernaus šokio festivalis „Bičių sąskrydis“. „Bičių sąskrydis“ – tai erdvė, kurioje susitinka įvairių kartų ir krypčių modernaus šokio choreografai, jaunimo kolektyvai, atlikėjai, režisieriai bei kitų meno sričių atstovai. Ši erdvė skirta pamatyti, susipažinti, išmokti, tobulėti ir kurti. Festivalis skirtas ne tik žinomiems, matytiems menininkų darbams, bet ir naujiems kūrybiniams eksperimentams, improvizacijų darbams. ->>>

*****

„Menų spaustuvėje“ šį penktadienį 19.00 val., viena talentingiausių Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų, Lora Juodkaitė ir džiazo muzikantas Tomas Dobrovolskis siūlo praleisti spektaklyje „Trimatrix. Trys judėjimai“, kuriame persipina šiuolaikinis šokis, baletas ir džiazas.

*****

Lapkričio 7 dieną 21 val. muzikos ir kokteilių bare ,,L’amour” pasirodys grupė ,,BIPLAN” su programa pavadinta „Taip, lyg paskutinį kartą”, kuri buvo sukurta specialiai slaptam grupės tryliktam gimtadieniui.->>>

*****

Vis dar tą pačią dieną, penktadienį, „Pasaulio muzikos dienų 2008” festivalio uždarymo vakare, pasirodymą surengs vienas žymiausių britų klubinės eksperimentinės muzikos atstovų – Scanner (Robin Rimbaud). Tarptautinį pripažinimą jam pelnė drąsūs ieškojimai, originalūs sprendimai bei eksperimentai, remiksuojant Bjork, Aphex Twin ar Stockhauseno muziką. Scanneris bendradarbiauja su tokiais menininkais kaip Radiohead, Laurie Anderson, kompozitoriais Michaelu Nymanu, Lucu Ferrari ir kitais. Festivalio uždarymo koncerte taip pat pasirodys Walkman ir Happyendless DJ Team. ->>>

*****

Įdomus projektas 7 d. (nežinia kiek kultūrinis) vyks Kaune. Ten 18 val. VDU Menų galerijoje „101″ (Laisvės al. 53) galėsit sudalyvauti VDU Menų fakulteto magistrantų ir partnerių kūrybiškai socialiniame projekte „Laisvas alėjos lobynas”. Bus pristatyti aktyvių Kauno visuomenės veikėjų – ne tik menininkų G.Patacko, K.Navako, G.Česonio, bet ir visuomenės veikėjo L.Donskio, krepšininko M.Kalniečio, kitų kauniečių padovanoti asmeniniai daiktai, jų istorijos, ir tų daiktų daiktų aukcionas.->>>

*****

Tarptautinis žmogaus teisių kino festivalis „Ad Hoc: Nepatogus kinas“ 2008 šį savaitgalį persikelia į Kauną ir Klaipėdą, o šen bei ten ekranuose startuoja trys naujos juostos – kalbama, kad tragiškai nevykęs lietuviškas V. Navasaičio darbas „PERPETUUM MOBILE” (čia lyg perspėjimas, kur savaitgalį geriau nenueiti), Takashi Miike „JAPONIŠKAS VESTERNAS” (kuriame pasimatys ir Quentin Tarantino) bei naujausia James Bond instaliacija – „PAGUODOS KVANTAS”.

*****

Valstybinis jaunimo teatras šį savaitgalį skelbia premjerą – lapkričio 7, 8 d.  18.00 val. kviečia į režisieriaus Agniaus Jankevičiaus spektaklį „Mizantropai“, pagal vieno žymiausių prancūzų dramaturgo, komedijos meistro klasicizmo literatūroje – Moljero pjesę „Mizantropas“.

*****

Dar prieš prasidedant „Akordeono festivaliui”, lakpričio 8 d. (šeštadienį) apšilti galėsit Kongresų rūmuose renginyje „Allegro tangabile”, kas yra Ievos Prudnikovaitės (mecosopranas), ansamblio „4 tango“ ir šokėjų Brigitos Urbietytės bei Tomo Dapšausko bendras projektas. ->>>

*****

Sekmadienį Šeštadienį vilniečiams siūlau apsilankyti nemokamame džiazmeno Daliaus Naujokaičio pasirodyme, skirtame  Jurgio Mačiūno 77 gimimo metinėms paminėti. Žinoma, jeigu į G. užsukat ne tik savaitės pabaigoje, apie tai jau skaitėt čia.

*****

Klaipėdoje, Žvejų rūmuose šeštadienį Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pateikia klausytojams išskirtinį muzikinį įvykį. Šį kartą tai roko ir simfoninės muzikos sąlytis – „The Queen Symphony“, savita britų kompozitoriaus Tolga Kashif legendinės grupės muzikos interpretacija.  „The Queen Symphony“ orkestrui, chorui ir solistams Sukurta pagal Freddie Mercury ir grupės „Queen“ dainas.

*****

Andrius Mamontovas su savo naujausio albumo „Geltona, žalia, raudona” programa šeštadienį 22.00 val. koncertuos Kaune, klube „Combo“, o sekmadienį  18.00 val. – Klaipėdoje, „Žvejų rūmuose“.

*****

Sekmadienį, 17.00 val.  Vilniaus mokytojų namų svetainėje teatro laboratorija „ATVIRAS RATAS“ pristato  naujausią spektaklio  „DiViDukas“ eskizą visiems žmonėms nuo šešių metų, skirtas visiems tiems, kurie mėgsta spalvotą, įtraukiantį, bet apgaulingą pasaulį…televizoriaus ekrane.

*****

Tikrai jaučiu, žinau, kad šį savaitgalį dar kažkur, kažkas vyksta įdomaus be to ką paminėjau..  Gal tu  kažką žinai, ko nežinom mes?!

_ _ _ _ _
Ieškom žmonių norinčių/ galinčių bent kartą per savaitę prisidėti prie G. turinio (kinas, muzika, kt. kultūros reiškiniai (dailė, šokis, fotografija, etc.)). Jeigu jauti prasmę šioje kultūriškai švietėjiškoje iniciatyvoje – brūkštelk paulius[a]g-taskas.lt

fb-share-icon

10 komentarų apie “Savaitgalio renginiai (lapkričio 7-9 d.)

 1. Sako, geros A.Sutkaus parodos atidarymas vakar įvyko Vilniaus paveikslų galerijoje Pilies g.

  Nemanyčiau, jog naujausias lietuviškas Perpetuum mobile galėtų būti prastesnis nei mano dievinamo Takashi Miike nesekmė su ta asociacija į western stilistika. Va ten tai tragedija…

 2. Dėmesio, pasikeitė Daliaus Naujokaičio koncerto laikas:
  “Meko Vizualiųjų Menų direktorius be atsakomybės prieš paskutinę dieną pakeitė koncerto datą. Koncertas įvyks ne Lapkričio 9 dieną, kaip buvo pranešta anksčiau, bet Lapkričio 8 dieną, ŠEŠTADIENĮ.”

 3. Tikrinsiu „Mizantropą”.
  „Paguodos kvantą” jau patikrinau – nepaisant įsimaišiusios globalinio atšilimo tematikos, simbolinės Bondo emancipacijos žuvusios mylimosios atžvilgiu ir elegantiškų gaudynių / muštynių, Kazino Rojalis buvo stipriau.

 4. kas del kino, tai nemaciusiems galeciau parekomenduot ir „bekraste istorija”, ir „erotine ricardo istorija”. viena pakili ir pasakiska, kita kiek paciuozus ir atvirai nuoga. bet kuriuo atveju, nieko neprarasit. skalvijoje.

 5. As ir matyt tikrinsiu Mizantropus. Po visai vykusio Jankevičiaus spektaklio „Poliklinika”, noriu ir toliau isbandineti si rezisieriu.
  Nors prisipazinsiu, kad Bonda ir savaitgaliniam smegenu atsipalaidavimui buvau numacius :roll:
  Lukai, apie „erotine ricardo istorija” ir galvojau, ale paskui vienas veikejas pamoke, kad tokius filmus reikia namie, o tiksliau – lovoje ziureti :D

 6. Blogiau nei Sukiyaki Western Django padaryt sunkiai įmanoma net lietuviams…

 7. Mizantropai buvo blogiau negu blogai. Zmoniu pastorinimas, don’t worry, be happy ir suplesytos pedkelnes – tai liko atminty, visa kita nuobodybiu nuobodybe nezinia kam skirta. rezisieriui patarimas krypti link naturalizmo-komizmo kokio buvo „polikninikoje”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.