Savaitgalio renginiai (spalio 10 – 12d.).

Savaitgalis prasideda labai kinomaniškai. Nusispjaut į tai, kad reguliariajame repertuare startuoja Berlyno kino festivalio nugalėtojas „Elitinis būrys” (nes be titulų, nieko ypatinga jame..), idant jau prasidėjo: Kaune – Tarptautinis Kauno kino festivalis, o Vilniuje – Naujojo Rusijos kino dienos. Tiesą sakant, tuos, kurie festivalių metu eina į reguliariaus repertuaro filmus, siūlyčiau guldyti į beprotnamį.

*****

Vilnius šį savaitgalį džiazuos festivalyje „Vilnius Jazz“, kuris vyks Rusų dramos teatre. Organizatoriai primena, kad perkant bilietus į visus 6 festivalio koncertus –  20% nuolaida. Plačiau apie viską, kas ir kada, rasite www.vilniusjazz.lt

*****

Paulius vis dar renka pletkus apie “John Peel Day” su “The Spins, “People, Places & Things” spalio 11-ąją (šeštadienį) nuo 21 valandos Vilniaus klube “Tarantino”.

*****

Visus, kurie apsikrėtę labai madinga mūsuose šokimo manija, Vilniaus tango klubas kviečia  į penkerių metų gimtadienio šventę. „Vilniaus Tango fiesta“ siūlo jums puikias savaitgalio tango pamokas su pasaulyje žinomais ir vienais talentingiausių Šiaurės Europos dėstytojais ir šokėjais: Aldo Velasquez ir jo šokio partnere – jauna, daug žadančia tango šokėja Alma Dujso. Tango fiestos programą rasite čia.

*****

„Keistuolių teatras“ šį savaitgalį kvies visus įsimylėjelius, ar tiesiog išsiilgusius romantikos į spektaklį „Meilė ir mirtis Veronoje“. Primename, kad šis spektaklis apdovanotas net  trimis „Auksiniais scenos kryžiais”. Spektakliai vyks 10 ir 11 dienomis.

*****

Jei sugalvosite savaitgalį palėkti iki pajūrio, Palangoje klubas „Ramybė“ siūlo tikrai gana platų kultūrinį meniu.  Penktadienį pradedant spektakliu „Pamišėlio užrašai“ (rež. T. Jašinskas),  tęsiant grupės „L’AFRICA“  koncertu ir baigiant Naujojo Rusijos kino dienomis. Daugiau informacijo apie visa tai, rasite čia.

*****

Spalio 11 d. vaizdo, garso ir meno festivalis „Menų mugė FeelArt“, vyksiančioje Grafo J. Tiškevičiaus dvare (Žalioji a. 2 a., Trakų vokė), žada, kad šiame renginyje energijos gausi tiek, kad užteks iki kito rudens! Tą vakarą dvaras atgims, o jo erdvės prisipildys kokybiškos gyvos ir elektroninės muzikos bei išradingų, eksperimentuojančių menininkų kūrybos. O jei atvyksi ir tu, prisidėsi prie meno galerijos Vilniuje įkūrimo, nes visos renginio metu surinktos lešos bus skiriamos šiam tikslui.

*****

„Menų spaustuvėje” šį savaitgalį – net du „uždari vakarai“. Vienas oficialus, į kurį gali patekti visi, tai OKT premjera Uždaras vakaras“ (spalio 11 d.  18  val. )

Antras, kur kas uždaresnis (spalio10 d. 19.30 val), tai Oskaro Koršunovo naujausio spektaklio „Hamletas“ pristatymas „Sirenų“ festivalio svečiams ir kitai vip’inei teatrinei lodžijai. Tikrai nežinau ar tu ir aš šiai kategorijai priklausom, bet, matyt, tik pabandžius ten patekti, šitai sužinosime.

*****

Turint omenyje, kad mūsų blog’ą skaito  nemažai skaitančių žmonių, tai gali kam nors pasirodys naudingas viešbučio „Panorama“ kvietimas į šeštadienį vyksiančius „Greitojo skaitymo kursus“. Na, pagrindinė idėja ta,  kad kiekvienas mūsų gali patobulinti savo skaitymo įgūdžius ir skaityti daug kartų greičiau nei esame įpratę. Tereikia išmokti reikiamas technikas, jas praktikuoti ir… vidutinio storumo knygą perskaityti per valandą jums bus įprastas dalykas.

Suintrigavo? Daugiau informacijos čia.

*****

Spalio 10 d. 21.00 val., klube „Champagne Bar“ koncertuos Marijonas Mikutavičius, kur pristatys naujausią solinį albumą – „Baigėme mokyklą“.

*****

Na, o po savaitgalio pirmadienį su  Nine Million Bicycles neužmirškit atminti iki Katie Melua.

Turiningo savaitgalio!

fb-share-icon

9 komentarai apie “Savaitgalio renginiai (spalio 10 – 12d.).

 1. balsuoti reikia uz asmenybes, ale kad sarasuose kiekviena partija turi tik po viena dvi tokias. blem kada padarys internetu tuos balsavimus primatai.
  Siaip siulau uz Masiuli nuo Klaipedos :D
  Ale keista, kad jis ne Zuoko partijoj, nu bet px gi.

 2. Baikit cia savo politines agitacijas.
  balsuoti reikia butinai, o uz ka – nezino tik besmegeniai :roll:

 3. man labai idomu kaip Jurga eis balsuot, kai nezino net kur jai reikia

 4. man tai labai idomu ar ne offca tuos greitojo skaitymo kursus veda :roll:

 5. as ir taip maniau, bet esu tikra, kad offcinis mano kitaip :)

 6. tiems, paskaitantiems, megstantiem labiau tiktu:

  Spalio 11 dieną, 18.30 val. teatre įvyks literatūrinė-muzikinė kompozicija „Amžinai, amžinai neramus“. Vieno garsiausių XX a. antros pusės poetų Pauliaus Širvio eiles skaitys žinomas aktorius ir skaitovas Česlovas Stonys; taip pat skambės prisiminimų apie poetą fragmentai, dainos, sukurtos pagal lyriškus, paprastus ir gilius jo eilėraščius.
  http://www.menufaktura.lt/?m=1199&s=62760

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.