Savaitgalio renginių anonsas (lapkričio 21 – 23 d.)

Jurga šį vakarą 20.00 val. kviečia gerbėjus į vienintelį savo solinį gyvo garso koncertą šiais metais. Renginys vyks klube „Balsas.lt“, Forum Palace, Vilniuje (Konstitucijos pr. 26).

*****

Vakar prasidėjo, o šiandien ir ryt tęsiasi Indijos klasikinės muzikos festivalis „Sur Sadhana”. Daugiau informacijos apie tai rasite čia (su youtube klipais, etc.) ir čia.

*****

Šiandien ir rytoj 19:00 val. Menų spaustuvėje Oskaras Koršunovas pristato savo naujausio spektaklio „Hamletas“ premjerą Lietuvos publikai. Kiek žinau bilietai tikrai brangūs ir jau buvo  kai kurias dienas išpirkti keli mėnesiai atgal, bet pabandyti laimę manau visgi verta. Gal atsiras perpardavinėtojų ar šiaip geros tetos saugančios praėjimą  įleis pačius atkakliausius ir smalsiausius O.K. teatro gerbėjus. Pabandyti tikrai verta!

*****

Penktadienį 20.00 val. Kauno filharmonijoje (L. Sapiegos g.): koncertuos bliuzistas Otisas Tayloras (vokalu, akustine gitara, bandža, armonikėle, mandolina) su grupe. Iš JAV.

*****

Penktadienį ir šeštadienį tęsiasi ketvirtasis VU bardų festivalis surinkęs kone visas (dainuojamosios poezijos) žvaigždes, pradedant čia daug kartų minėta Egle Sirvydyte ar Ieva Narkute, baigiant senai žinomais Andriaus Kaniavos bei Andriaus Kulikausko vardais. Daugiau apie tai ->>>

*****

K/f „Scanorama” jau pasiekė Kauną, bet vilniečiai irgi dar neturėtų atsipalaiduoti – kai kurie geriausi filmai bus dar tik parodyti arba bus kartojami. Pavyzdžiui, šiandien primyginai rekomenduoju 23.00 būti FC Vingis, kur bus parodyta trumpametražių filmų programa „Europos kino akademijos nominantai ir laureatai 2007”.

*****

Klube „Brodvėjus“ šiandien nuo  20.30 val. koncertuos grupė ,,Lemon Joy”.

*****

Gyvos muzikos klube „Tamsta“ penktadienio vakarą koncertuoja grupė „Saulės kliošas“.

*****

Grupė „Empti“ šį vakarą 21.00 val.  koncertą surengs muzikos ir kokteilių bare „Champagne Bar”.

*****

Kažkada teko pusmečiui nustoti pirkti CD, nes supratau, kad kol neturi nors kiek padoresnės aparatūros, pirkdamas CD, meti pinigus į balą – joks „centriukas” nereikalauja nieko daugiau negu 128 kbps kokybės. Gera vieta tuo įsitikinti/ pakontempliuoti šiuo klausimu – lapkričio 22–23 d., „Reval Hotel Lietuva“ vyksianti paroda „AudioGourmet /2008“. Aparatūrą čia demonstruos aukščiausios klasės salonai: „A Cappella“, „Audio- ir videodizainas“, „Hi-Fi pasaulis“, „Lyra“, „Muzikos magijos salonas“, „Sound Service“ bei „Tikras garsas“. Atskirą kambarį turės svečiai iš užsienio — gamintojas iš Danijos „System Fidelity“. Klausytojų teismui bus atviri 9 kambariai, sklidini unikaliai skambančios muzikos. Daugiau – www.audiogourmet.lt

*****

Grupė „Siela” vakar savo naująjį  albumą „Euforija” pristačiusi Vilniaus publikai  sausakimšam nuo gerbėjų klube „Tamsta“, rytoj (šeštadienį)  tą pačią koncertinę versiją pakartos Palangoje, 20.00 val. kultūros centre „Ramybė“.

*****

Šeštadienį 20.00 val. tame pačiame Palangos klube „Ramybė“ vyks Aido Giniočio autorinių dainų vakaras  „Juodraštis“.

*****

Šį savaitgalį Vilniuje S. Daukanto pagrindinėje mokykloje (Naugarduko g. 7 )  vyks kontaktinės improvizacijos ir performanso minifestivalis. Festivalio metu vyks praktiniai seminarai – workshopai su pedagogais iš užsienio, improvizaciniai JAM’ai (džemai), festivalio dalyviai bus pakviesti į nemokamą lektorių pasirodymą-performansą. Užzsiemimų lygis – nuo visiškai pradedančių iki pažengusių, turinčių patiries KI.

*****

Šiauliuose vakar startavo jau tryliktasis šiuolaikinio meno festivalis “Virus”, šiemet sublizgėsiantis mados ir stiliaus motyvais. Šio savaitgalio renginiai:

Lapkričio 21 d. (penktadienis)
VIRUS TEATRAS. 18.00 val.
Rolando Rastausko skaitymo performansas OXYGEN
pagal I.Vyrypajevo pjese „Deguonis“. Dalyvauja:
RoRa ir Gražina Jonušaitė (balsas), Aurelija Maknytė
(vj makaura), Dovilė Puskepalytė ir Janina Jegorova
(šokis).

VIRUS KINAS. 19.00 val. Alternatyvių kino formų festivalio „Dezintegracija“ programa (Kur. Darius Vaičekauskas).
(Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245)

Lapkričio 22 d. (šeštadienis)
VIRUS MUZIKA. 19.00 val.
Grupės „Suicide DJ’s“ koncertas. Dubstep.lt Invasion.
Dj‘s Tes La Rok & MC Mindman, Mark Sprinter, Nightjar (Lietuva/Suomija).
Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245)

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “Savaitgalio renginių anonsas (lapkričio 21 – 23 d.)

 1. http://www.eziukasvilniuje.lt skelbia apie Gospel festivalį 2008, į kurio renginius įėjimas nemokamas.
  GOSPEL MIŠIOS / KONCERTAS
  Lapkričio 22 d. (šeštadienis)
  18 val. Vilniaus Bernardinų bažnyčia (Maironio g.10, Vilnius

  BAIGIAMASIS FESTIVALIO KONCERTAS
  Lapkričio 23 d. (sekmadienis)
  15.00 val. Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.