Skelbiama kino kritikos dirbtuvių dalyvių atranka tarptautiniam leidiniui „Nisimazine Kaunas 2012“

Kauno kino festivalis bendradarbiaudamas su Europos kino tinklu „Nisi masa“ džiaugiasi galėdamas pakviesti kino kritika besidominčius kino mylėtojus dalyvauti festivalio metu vyksiančiose kino kritikos dirbtuvėse. 8 dalyvių komanda iš Nyderlandų, Suomijos ir Lietuvos (amžius 18-30 metų) festivalio metu, rugsėjo 26 – spalio 7 dienomis, kurs unikalų kino naujienų dienraštį, platinamą internetu ne tik Europos, bet ir viso pasaulio skaitytojams.

Nisimazine formatas jau yra patikrintas didžiausiuose kino festivaliuose. Kasmet tarptautinės jaunų žmonių komandos vyksta rašyti apie filmus į Kanus, Roterdamą, Abu Dabį, Karlovy Varus ir dar daugelį kitų kino festivalių. Tai kasdienis leidinys, kurį sudaro filmų recenzijos, interviu su kino kūrėjais, įspūdžiai iš festivalio renginių ir, žinoma, svarbiausias akimirkas įamžinančiomis nuotraukomis. Šio leidinio kūrimas vyksta glaudžiai bendradarbiaujant jaunų kino kritikų komandai su patyrusiais redaktoriais, kurie padės ir Kauno kino festivalio metu.

Anglų kalba vykstančių dirbtuvių metu, kas dieną bus sukuriamas naujienlaiškis, kurį prenumeruoja kino mylėtojai iš viso pasaulio. Visi tekstai taip pat bus talpinami oficialioje „Nisimazine“ internetinėje svetainėje bei Kauno kino festivalio dienoraštyje. Festivalis ieško anglų kalba rašančių profesionaliais kino kritikais norinčių tapti autorių, kurie norėtų prisijungti prie tarptautinės kino kritikų komandos ir savo mintimis apie Kauno kino festivalio filmus dalintis su plačiu skaitytojų ratu.

Kino kritikos dirbtuvės vyks Kaune rugsėjo 26 – spalio 7 dienomis. Dalyviams suteikiama nakvynė.

Norintys dalyvauti savo anksčiau rašytus tekstus ir gyvenimo aprašymą iki rugsėjo 3 d. turi siųsti elektroniniu paštu aiste@kinofestivalis.lt . Dirbtuvės vyks anglų kalba, todėl puikūs anglų kalbos rašymo, skaitymo bei kalbėjimo įgūdžiai yra būtini.

Daugiau informacijos:

www.kinofestivalis.lt

www.nisimazine.eu

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.