Škotų roko grupė „Glasvegas“: 9 dalykai, kurie nutinka tik gastrolėse


2013 m. griausmingu koncertu Glazgo mieste užbaigusi škotų roko grupė „Glasvegas“ intensyviai ruošiasi šių metų koncertams. Jau šį mėnesį rokeriai pradės Europos turą ir surengs pasirodymus Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje, o vasario 2 d. pirmą kartą koncertuos mūsų šalyje, Vilniaus muzikiniame klube „New York“. Ta proga „Glasvegas“ žvaigždė bosistas Paulas Donoghue pasidalino devyniais dalykais, kurie gali nutikti tik koncertinių gastrolių metu.

01. Tavo piniginėje atsiranda daugiau skirtingų šalių pinigų, nei rastumėte valiutų keitykloje. Šiuo metu aš turiu eurų, o taip pat D. Britanijos, Švedijos, Čekijos, Norvegijos, Danijos, Šveicarijos, Kroatijos valiutos pavyzdžių, kurie pasibaigus gastrolėms lieka nieko verti.

02. Ilgos eilės prie tualetų. 15 valandų kelionėje autobusu visada atsiras nemažai žmonių, kurie kiekviename sustojime bėgs atlikti „savų reikalų“.

03. Nesvarbu, kad esi labai geras ir nuoširdus, gastrolėse vis tiek tapsi tikra primadona. Dažniausiai nuo to kenčia gastrolių vadybininkai, kuriuos anksčiau ar vėliau užknisa nesibaigiantys reikalavimai iš kur nors gauti cigarečių.

04. Scenos dydis nepasiduoda jokiems fizikos dėsniams. Kad ir kokia maža būtų scena, joje vis tiek atsiras vietos visiems tau reikalingiems instrumentams. Gal tai scenos darbuotojų komandos nuopelnas, bet man tai labiau primena tikrą stebuklą, nes net ir ant stalo dydžio scenos galima sutalpinti mušamuosius, klavišinius instrumentus, gitaras ir mikrofonus.

05. „FIFA“ žaidimas vaikinams niekada neatsibos. Jau tris savaites be perstojo žaidžiame virtualų futbolą. Nieko keisto, kad net stebėdami tikras futbolo rungtynes vis mėginame savo rankomis valdyti žaidėjus, lyg turėtume telekinetinių galių.

06. Žmonės gali išgėrinėti savaitėmis. Trys savaitės gastrolių, kurių metu kiekvieną vakarą išgeriama mažiausiai šeši bokalai alaus. Rytais savijauta būna labai nekokia, todėl tokios atsipalaidavimo formos nerekomenduoju.

07. Mobilieji telefonai naudojami neproporcingai dažnai. Su kuo bekalbėtum, matysi tik nuo mobiliojo telefono pakeltas akis. Pokalbiui pasibaigus tos akys vėl įsmigs į jo ekraną. Mano taip pat.

08. Sutrenktos galvos. Pasirodo, mūsų galvos sugeba atlaikyti didelius išbandymus. Kasdien bent tris kartus susitrenksite į autobuso lubas, lentynas ar duris. Gastrolių pabaigoje sunkiai suskaičiuosite iki dešimt.

09. Pamesite arba prarasite beveik visus daiktus, kuriuos pasiimsite su savimi. Keletas daiktų, kuriuos pamečiau aš: telefonai, šalikai, saulės akiniai, oro drėkintuvai, fenai, rūbai, lagaminai, piniginės, batai (dažniausiai vienas iš poros), orumas, komandos nariai… arba boso gitaristas. Nepatikėsite, vieną rytą pabudau būdamas už poros šimtų kilometrų nuo kitų grupės narių! Neblogai būtų visus daiktus prisirišti prie skirtingų kūno dalių, gal tada jie nepasimestų.

Bilietus į vienintelį „Glasvegas“ koncertą Lietuvoje jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

GLASVEGAS – I’d Rather Be Dead (Than Be With You) (2013)
httpv://youtu.be/zwGOHnTJAec

GLASVEGAS – Shine Like Stars
httpv://youtu.be/NFc2mr-7jdQ

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.