Specialus „Sielos“ koncertas – „Mūsų sielos – ne džinsai!“; balandžio 8 d.

Grupė „Siela“ balandžio 8 dieną roko muzikos gerbėjams Vilniuje surengs specialų dviejų dalių koncertą, pavadintą „Mūsų sielos – ne džinsai!“, kurio metu sugros visą savo kultinio albumo „Juodo opiumo žemė“ (1993 m.) programą ir didžiausius savo hitus. Šiame koncerte svečių teisėmis pasirodys jaunos roko grupės – „Dažai“ (iš Šiaulių) ir „Karma“ (iš Vilniaus).

Albumas „Juodo opiumo žemė“ muzikos gerbėjams padovanojo kūrinius „Meilę skriaudžia dangus“, „Nakties pacientai“, „Dar daug apie viską“, titulinę koncerto dainą „eM.eS.eN.Dži.J.eN.“ (Mūsų sielos ne džinsai – jų neišplausi) ir kitus. Visi šie kūriniai bus sugroti taip, kaip jie skamba albume, nuo pirmos iki paskutinės dainos su nauja jėga balandžio 8 dieną 20 val. Vilniaus klube „Propaganda“ ant Tauro kalno.

Lietuvos gotikinio roko pionieriai „Siela“ savo veiklą pradėjo 1990 metais ir tapo laisvės bei maištaujančios roko kartos simboliu. „Siela“ yra viena nedaugelio lietuviškų grupių, kuri nenutilo ir liko ištikima pasirinktam keliui. Daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą.

Praėjusį rudenį „Siela“ minėjo savo gyvavimo dvidešimtmetį ir ta proga surengė įsimintiną koncertą Vilniuje, klube „New York“, į kurį susirinko per šešis šimtus grupės gerbėjų. Tuo pat metu pasirodė ir jubiliejinis albumas „XX“, kuriame „Sielos“ dainas įrašė įvairūs Lietuvos atlikėjai (Andrius Mamontovas, Alina Orlova, „Lemon Joy“, „Thundertale“, „Mano juodoji sesuo“ ir kiti).

www.myspace.com/sielaband

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “Specialus „Sielos“ koncertas – „Mūsų sielos – ne džinsai!“; balandžio 8 d.

 1. dar info:

  Muzikantai koncerte atliks visą kultinį 1993 metų albumą „Juodo opiumo žemė“ taip, kaip jis buvo įrašytas, nuo pirmos iki paskutinės dainos su nauja jėga ir taip pat didžiausius „Sielos“ hitus. Pasirodymo metu grupės sudėtyje žiūrovai išvys ir vienam koncertui prie jų prisijungiantį Arnoldą Lukošių.

  Pasak „Sielos“ lyderio ir vokalisto Aurelijaus Sirgedo, albumo „Juodo opiumo žemė“ įrašuose skamba klavišiniai, kurių šiuo metu savo koncertuose grupė nenaudoja. „Kilo mintis pasiūlyti koncerte jais groti Arnoldui, kuris buvo pakankamai beprotiškai nusiteikęs, kad sutiktų“, – sakė Aurelijus Sirgedas.

  Arnoldo Lukošiaus teigimu, albumas „Juodo opiumo žemė“ yra iš to laikmečio, kai jis pats kaip muzikantas buvo aktyviausias – 1993-ųjų. „Nepaisant tuo metu sudėtingų gyvenimo sąlygų, tai buvo vienas produktyviausių laikotarpių Lietuvoje, kurio metu muzikoje buvo ieškoma naujų sprendimų“, – įsitikinęs Arnoldas Lukošius. Ir pridūrė: „Grupės „Kino“ skambesys ir gotika man artimi!“.

  Mistika ar sutapimas, tačiau repeticijos artėjančiam koncertui vyksta tose pačiose patalpose, kur albumas „Juodo opiumo žemė“ ir buvo įrašytas – dabartinės „Sielos“ studijos patalpose anksčiau buvo įsikūrusi M-1 įrašų studija. Tuo pat metu joje albumą „Vandenyje“ įrašinėjo ir Andrius Mamontovas, būtent jis tuomet sugrojo klavišiniais albumo „Juodo opiumo žemė“ įrašuose.

  Roko ir gotiškos muzikos gerbėjams šis albumas primena tokius kūrinius, kaip „Meilę skriaudžia dangus“, „Nakties pacientai“, „Juodas liūdesys“, „Dar daug apie viską“. Tituline penktadienio koncerto daina taip pat tapo šiame albume esantis kūrinys „eM.eS.eN.Dži.J.eN.“ (Mūsų sielos ne džinsai – jų neišplausi).

  Penktadienį koncerte „Propagandoje“ kaip svečiai pasirodys jaunos roko grupės „Dažai“ (iš Šiaulių) bei „Karma“ (iš Vilniaus), kurių kiekviena atliks maždaug po pusės valandos trukmės savo programą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.