POSITIVUS 2016 : kas bus

VARDAI IŠ LIETUVOS

Jau žinoma, kad greta tarptautinių žvaigždžių ant festivalio scenos lips ir atlikėjai iš Lietuvos.

The Roop

Daddy Was A Milkman

Fingalick & Vaiper

Mario Moretti

Markas Palubenka


„GRAMMY“ PELNIUSI JOSS STONE JUNGIASI PRIE „POSITIVUS“ FESTIVALIO

Žavingi džiazo ritmai, aistringa ir emocionali bliuzo dvasia, regis ir rokas – tokia muzikos banga užvaldys pagrindinę „Positivus“ festivalio sceną šeštadienį, liepos 16 d., kai į ją įžengs „Grammy“ apdovanojimą pelniusi dainų atlikėja ir autorė britė Joss Stone.

Jausmingai ir emocionaliai atliekama įvairių žanrų populiarioji muzika Joss Stone atvedė į geriausių Didžiosios Britanijos dainų topus ir pelnytai jai užtarnavo „dešimtmečio sensacijos“ vardą. Įsimenančios melodijos, energingi pasirodymai, įspūdingas balsas – visa tai tapo priežastimi, kodėl Joss taip stipriai pamilo Anglijoje. Stone išgarsėjo dar būdama paauglė, tačiau staiga neužgeso ir niekur nepranyko. Atlikėja ir toliau kuo puikiausiai kaskart įrodo, kad viso to dėmesio ji iš tikrųjų yra nusipelniusi: du prestižiniai BRIT muzikos apdovanojimai – vienas iš jų už geriausią solo atlikėją, kelios nominacijos ir „Grammy“ apdovanojimas bei daugybė kitų muzikos pasauliui svarbių prizų.

Atlikėjos muzika nuolat keičia savo veidą: naujausiame „Water For Your Soul“ (2015 m.) albume susipina R&B, rokas, soulas, estetiškas regis, afrikiniai būgneliai ir dabstepo garsai. Joss Stone pasirodymai visada būna pritrenkiantys, virtuoziški ir paliekantys be žado.

 

Mark Ronson grįžta su specialiu POSITIVUS festivaliui skirtu pasirodymu

Pasaulinė žvaigždė, muzikos prodiuseris ir DJ Mark Ronson POSITIVUS festivalyje pasirodys penktadienio naktį (liepos 15 dieną). Iškart po Ellie Goulding į sceną lipsiantis atlikėjas gros NORDEA scenoje. Festivalininkams jis pažadėjo visiškai pašėlusią, triukšmingiausią, grandioziškiausią ir specialiai POSITIVUS 10-ajam gimtadieniui sukurtą programą. Ronson buvo vienas laukiamiausių festivalio atlikėjų dar nuo tada, kai 2011-aisiais sugrojo visus be jėgų palikusį setą.

Neabejotinai viena karščiausių pastarųjų dviejų dešimtmečių muzikos pasaulio žvaigždžių, Mark Ronson yra užsitarnavęs talentingo prodiuserio, DJ ir solo atlikėjo vardą. Jis be vargo šokinėja tarp įvairiausių muzikos stilių: nuo hiphopo iki elektronikos ar alternatyviojo roko.

Mark Ronson prodiusavo savo draugės ir nepamirštamos atlikėjos Amy Winehouse didelio populiarumo susilaukusį albumą „Back to Black“ (2006). 2008-aisiais muzikantas gavo net 3 „Grammy“ apdovanojimus už kartu su Amy atliktus darbus: už singlo „Rehab“ prodiusavimą, už albumo „Back to Black“ prodiusavimą ir Metų prodiuserio apdovanojimą.

Praeitais metais Mark Ronson išleido jau ketvirtą savo studijinį albumą „Uptown Special“, kurį skyrė Amy Winehouse atminti. Albumas susilaukė neįtikėtinos sėkmės: užkopė į pirmąją populiariausių Didžiosios Britanijos albumų sąrašo vietą, o singlas „Uptown Funk“, atliktas kartu su dainininku Bruno Mars, gavo du „Grammy“ apdovanojimus – kaip geriausias metų įrašas ir geriausias bendras popmuzikos dueto / grupės darbas.

POSITIVUS festivalio „I love you“ scenoje gros ir lietuvis

Dar neprijaukinti garsai, sėkmės muzikos pasaulyje siekiantys jauni muzikantai, vietiniai atlikėjai ir visko, kas nauja bei populiaru, epicentras – tai speciali POSITIVUS festivalio „I love you“ scena, kurią nuo pat pirmųjų metų pamėgo ir populiariosios, ir alternatyviosios muzikos gerbėjai.

„I love you“ scenoje susitinka tai, kas nauja, ir kas jau gerai žinoma. Čia festivalininkai galės pamatyti daug jaunų ir patyrusių grupių bei atlikėjų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Vienas jų – lietuvis Markas Palubenka.

„Džiaugiuosi būdamas POSITIVUS festivalio dalimi dėl dviejų dalykų: visų pirma, pamatysiu visus tuos laimingus braliukų (lietuvių, latvių ir estų) veidus ir, antra, grosiu kartu su labai skirtingais ir įdomiais muzikantais iš viso pasaulio. Pirmą kartą POSITIVUS dalyvausiu kaip solo atlikėjas, todėl labai laukiu, kada festivalio lankytojams galėsiu parodyti visas savo, kaip muzikanto, galimybes,“ – sakė Markas Palubenka.

„I love you“ scenoje kartu su Marku Palubenka gros:

penktadienį
The Boondocks (EE)
Chomsky Chess Club (LV)
Tehnikums (LV)
The Pink Elephant (LV)
NOËP (EE)

šeštadienį
Mionia (LV)
Blue House (SE)
Irving Ark (LV)
Pienvedēja Piedzīvojumi (LV)

sekmadienį
Kashuks (LV)
Markas Palubenka (LT)
Brothers Water (UK)

Jau 10-asis POSITIVUS festivalis vyks Latvijoje, Salacgryvoje, liepos 15–17 dienomis. Daugiau informacijos ir bilietai: www.positivusfestival.com.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.