Subject: nuo Andriaus :)

Mieli bičiuliai.
Nežinau kaip jūs, o aš jau labai pasiilgau Gatvės Muzikos Dienos.
Jau nebekyla abejonių, kad Gatvės Muzikos Diena yra reikalinga ir visų laukiama šventė visoje Lietuvoje. Po truputi tai tampa gera tradicija, o gerų tradicijų paleisti ir praleisti negalima.
Todėl jau ketvirtą kartą kviečiu visus, šių 2010 metų gegužės 1 dieną išeiti į savo miesto ar miestelio gatves ir pripildyti gražią pavasario dieną muzikos garsais.

Priminsiu trumpai Gatvės Muzikos Dienos sumanymą:
Kiekvieną pirmąjį gegužės šeštadienį, visi kas tik turi kokį muzikos instrumentą ir gali išgauti juo garsą ar triukšmą – išeina į savo miesto gatves ir groja.
Dalyvauti gali visi. Nesvarbus nei grojančiųjų amžius, nei muzikos stilius, nei padėtis visuomenėje, nei profesionalumas, nei kiti subjektyvūs ar objektyvūs veiksniai. Svarbiausia – pripildyti savo miestą muzikos garsais ir tapti to grojančio miesto dalimi. Tam nereikia nei scenų, nei specialių scenarijų ar programų. Ir….be jokios abejonės, viskas, ką praeiviai įmes jums į kepurę – jūsų :)

Gatvės Muzikos Diena yra šventė, kurią mes, Lietuvos žmonės, dovanojame sau patys, be jokių „iniciatyvų iš viršaus”.

Registracija www.gatvesmuzika.lt puslapyje prasidės neužilgo (visi kas norite pakliūti į specialų tai dienai ruošiamą muzikinį miesto žemėlapį, turėtumėte užsiregistruoti iki balandžio 28-os dienos).

Organizacinis komitetas taip pat kreipsis į visų Lietuvos miestų savivaldybes su prašymu sudaryti palankias sąlygas tą dieną grojantiems gatvėse.

Taip pat www.gatvesmuzika.lt ir www.myspace.com/gatvesmuzikosdiena rasite daug nuotraukų su puikiais ankstesnių metų GMD momentais, o taip pat ir visus kontaktus norintiems tapti savanoriais, organizatorių pagalbininkais.

Su pagarba,
Andrius Mamontovas

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.