… sugrįžom …

Laba,

sveikinamės, nes buvome porą mėnesių dingę iš internetų. Grįžome iš išorės nepasikeitę, bet IT daktarai sako, kad viduje vėžiniai virusai įveikti. Tikimės, jog ilgesniam laikui, bet recidyvo galimybė neatmetama.

Žodžiu, turėjome gražaus laiko meditacijai, pamintijimui ir vasarojimui, taip pat – geriems kultūriniams dalykams, kurie anksčiau ar vėliau (greičiau – vėliau) nuguls G. puslapiuose tekstinių rekomendacijų pavidalu.

Ar kas nors pasikeitė per tą laiką? Kaip ir ne. Bet pasaulis kinta kasdien ir keičia mus. Pastebėjome, jog vis mažiau lieka ūpo ir laiko koncentruotis į naujausius kultūrinius reiškinius, kurių masė lekia nesustodama lavina, po savęs nepalikdama jokios vilties (ir minties). Ką tai reiškia? Kad vis dažniau norisi sustoti ir likti prie jau laiko patikrintų dalykų, išmesti iš galvos vienadienį triukšmą ir ilgai mėgautis apėmusiu gerumu. Antra vertus – tai nieko nekeičia. G. kaip ir anksčiau rašys apie tai, apie ką nori, tada, kada nori, taip, kaip nori. Tuose raštuose ir susitiksime.

Iki g.reito

fb-share-icon

2 komentarai apie “… sugrįžom …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.