Tamsta pristato: keturių šalių muzikantų projektas „Soul Incorporation“ (+ 2 kvietimai).

httpvh://www.youtube.com/watch?v=W1qJzW1aGrg
Balandžio 30 d. (ketvirtadienį) soul ir funk garsų suvienyti 5 atlikėjai klausytojams prisistatys „Soul Incorporation“ vardu – kerinčiu balsu sužavės estė Sofia Rubina, bosinę gitarą valdys su tokiais atlikėjais kaip Amy Winehouse, Craig David, Estelle grojęs Rickas James’as, elektrine gitara gros viena scena su Chaka Khan dalinęsis Robinas Aristorenas, saksofoną pūs brolis latvis Aleksandras Raičenoks, o būgnus muš šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenantis, tikriems melomanams puikiai pažįstamas Marijus Aleksa.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=wE5OqEJ_KX8

Būtent jam gimė idėja į Vilnių sukviesti tiek skirtingų, bet labai profesionalių muzikantų. „Šiuo metu gyvenu Didžiojoje Britanijoje ir į Lietuvą grįžtu groti. Stengiuosi apsilankyti vietiniuose koncertuose, ar po jų vykstančiuose jam session, kuriuose ir susipažinau su Ricku bei Robinu. Nusprendėm surengti bendrą pasirodymą Vilniuje – norisi lietuviams parodyti kuo daugiau gerų muzikantų, kurie yra groję su pasaulinio lygio žvaigždėmis, tačiau akimirksniu sužavi savo paprastumu ir profesionalumu“, – apie netikėtai gimusį „Soul Incorporation“ sako Marijus Aleksa.  „Tikiuosi, kad tai ne paskutinis toks koncertas „Tamstoje“. Muzika suvienija žmones ne tik scenoje, bet ir tuos, kurie sėdi priešais. Būtent todėl norisi leisti jiems išgirsti kuo daugiau kokybiškos muzikos“, – sako būgnininkas ir kviečia nepraleisti pirmojo „Soul Incorporation“ pasirodymo jau balandžio 30 dieną. Daugiau info: www.tamstaclub.lt

Taigi, Ketvirtadienis 30d. Soul Incorporation feat.
Sofia Rubina (EE) (vocal), Rick James (UK) (bass) (Amy Winehouse, Estelle, Craig David), Robin Aristorenas (UK) (guitar) (Chaka Khan), Aleksandras Raičenoks (LV) (saxophone), Marijus Aleksa (LT) (drums). Stilius: soul/funk.

Bilietas: 20lt/koncerto dieną bilietas brangs.

Nuorodos: myspace.com/sofiarubina / www.tamstaclub.lt

Klausimas norintiems laimėti kvietimą į koncertą dviem asmenim: Mylimiausias atlikėjos Sofia Rubina muzikinis stilius yra: Pop, Etno, Jazz ar Soul? Teisingą atsakymą adresu muzika@g-taskas.lt siųskite iki 28 d. (antradienio) 23.59. Nugalėtojas paaiškės trečiadienį ryte.

fb-share-icon

4 komentarai apie “Tamsta pristato: keturių šalių muzikantų projektas „Soul Incorporation“ (+ 2 kvietimai).

 1. Sveiki. Kvietimą dviems laimėjo Mindaugas (roslas5@…) – tas pats, kuris kadais čia laimėjo „In Bruges” DVD. ‘skant http://www.random.org burtų traukimo mašina akla ir išrenka nugalėtojus nešališkai, tad pardon, kam iki šiol nepasisekė laimėt. O teisingas atsakymas, žinoma (nes prapylta buvo tik kartą), yra jazz. Iki susitikimo koncerte.

 2. Prisivaišinęs rėmėjo SOBIESKI mix’o per spaudos fotografų metinius geriausių darbų rinkimus Vilniaus rotušėje, nuskubėjau Tamston į pigų koncertą savomis kojomis, nes krizės metu kažkodėl daug mentų gatvėse. Matau dabar, kad šauniojo vedlio g-taško reklamoje apdairiai nėra renginio pradžios, bet gi yra info kitur. 21 valandą, pasirodymo pradžios laiku, imu laukti tų žvaigždžių. Matyt, kiti yra DAUGIAU PATYRĘ, tai pradeda rinktis 22 val. Kartu su muzikantais. Nieko. Užtat turėdamas tikslą išsiblaivyti su kava už baro, įgyju įdomias, o gal ir naudingas kada nors žinias, apie baro organizavimą, kokteilių darymą, alaus pylinėjimą, bačkų keitimą ir kitas vertybes. Tikras Mickey Rourke BARO MUSE pasijutau. Krizė šauniai koreguoja tradicijas – anksčiau čia skelbti koncertėliai prasidėdavo laiku. Puiku – savo pasiekiu. 22.30, kai garso atžvilgiu su gera jo kokybe suskamba KONCERTINĖ, o ne foninė muzika prasivėrus užuolaidoms, jaučiuosi blaivas. Užtat kiti, net mano kartos Dovydas Bluvšteinas, matyt, įgyjo atvirkštinį rezultatą (kas ir priklauso trinantis prie barų) – aktyviai sureagavo į daininkės aktyvius raginimus bėgti link jos ir pulti šokti. Tokių sureagavusių buvo mažuma bent 20 minučių, per likusias koncerto 10 minučių kiek geriau – galvų lingavimas prie stalų ramiai sėdinčių jau matosi. Aš kaip baro musė, nespėjau iki pasirodymo pabaigos atsitraukt nuo savo dislokacijos vietos, tai į stambios faktūros, gražių akyčių blondinės raginimus, sureaguot nespėjau ir mano kraipymosi Tamsta neišvydo. Užteko Dovydo…
  Taigi, klausydamas dainininkės, galvojau – kurių velnių vežtis iš Londono merg..iną, jeigu mūsiškės Vilija M., Augustė, Rūta, žinoma, Rosita, jeigu neišsidirbinėtų, yra kur kas geresnės. Pasirodo ne iš Londono, o iš Estijos pasitelkta ši panelė su visiškai netinkama funky stiliui balso testitūra. Tiesa musiškėms reiktų įsisavinti akcentuotą staccato dainavimo techniką. Bet sugebėtų. Tikėjausi Amy Winehouse stiliuko, kur yra ir romantizmo, jazzo klasikos apraiškų ir dirbtinai nieks neprašo reaguot į jos muzikavimą, o sureaguoji žmogus natūraliai. Gabalai silpni – viskas mušama į ritmo pusę, kai melodiškumas lieka užribyje.
  Užtat instrumentalistų ketveriukei turi būti išsakytos didžiausios pagyros. Klasiški muzikantai, savo darbo meistrai. Marius su tipišką electro house (buvo ir tokio stiliaus) bosisto išvaizdą turinčiu juodaodžiu – tiesiog coolinis grojimas! Kitam, jau trumpaplaukiui juodukui matyt grojant su Khan būna daugiau kur pasireikšt. Šauniai kaip įprasta klavišus derino su altsaxu gerai pažįstamas latvis Raičenoks. DJ Mamania neišsišoko.
  Šiaip keistas pirmasis klipas temoje – nei stilius ne visiškai tas, ir visi muzikantai kiti. Netgi dainininkė.
  O panašu būtų su CANDY DULFER. Bet ten koncertas buvo penkisyk brangesnis, bet ir… penkisyk gerssnis. Logiška.
  Taigi, gerai išsiblaivęs Tamstoje, jau galėjau grįžti namo. Naudinga patirtis.
  Važiavo iš paskos policajai, bet kažkaip atitrūkau…

 3. Cha, reiks kitą kartą atidžiau patikrinti, kokius klipus prie pranešimo spaudai prideda patys organizatoriai :) O apie Candy Dulfer, kaip ir Patricia Kaas atveju į temą pasistengsiu daugiau patylėti negu pasakyti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.