Teatro ir klasikinės muzikos mėgėjams – naujas informacinis portalas Teatrai.lt


Nuo šiandien pradeda veikti pramoginio ir informacinio pobūdžio portalas www.teatrai.lt, kuriame teatro ir klasikinės muzikos mėgėjai ras naujausias žinias apie Lietuvos teatrų veiklą, premjeras, festivalius, spektaklius, muzikos koncertus, jų repertuarus, karščiausias naujienas ir intriguojančius pokalbius su teatro bei klasikinės muzikos pasaulio žmonėmis. Portale taip pat bus galima paskaityti teatro ir muzikos kritikų, portalo redaktorių bei mėgėjų recenzijų ir apžvalgų. Svetainės kūrimą inicijavo ir į šį teatro gerbėjams skirtą projektą investavo „SEVEN Entertainment“ grupė.

„Kartais esame taip užsiėmę, kad net pralėkdami gatve palei afišas neatkreipiame į jas dėmesio, praleidžiame premjeras, per vėlai sužinome apie Lietuvoje viešinčius užsienio teatralus ir muzikantus. Todėl manau šiame amžiuje, kai gyvenimas verda internete, yra labai reikalinga svetainė, kuri apjungtų visą informaciją ir padėtų jos lankytojui greitai sužinoti svarbiausius teatro bei klasikinės muzikos pasaulio įvykius“, – sakė „SEVEN Entertainment“ grupės generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Portalo www.teatrai.lt lankytojai galės ne tik skaityti ir komentuoti svetainėje pasirodančius spektaklių, klasikinės muzikos koncertų bei kitų renginių apžvalgas ir straipsnius, bet ir vertinti balais, rekomenduoti juos draugams. Ką tik įkurta svetainė jau turi savo gerbėjų būrį ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Manau, kad jau seniai reikėjo sukurti tokią svetainę, kurioje tilptų visa teatro mėgėjus dominanti informacija. Nuo šiol žmonės turės galimybę patys vertinti, rekomenduoti, peikti ar liaupsinti teatralų darbus, o tai svetainei suteiks gyvumo ir padės patiems teatralams geriau pajusti grįžtamąjį ryšį. Tikiu, kad aktyvesnis žiūrovų bendravimas, jų įtraukimas paskatins žmones dažniau lankytis spektakliuose“,- kalbėjo teatro režisierius ir aktorius Aidas Giniotis.

Siekiant interaktyvumo svetainėje www.teatrai.lt bus talpinami ir vaizdo įrašai iš spektaklių ir jų repeticijų, o nepraleisti svarbiausių renginių bei planuoti jiems laiką padės specialiai sukurtas kalendorius. Juo naudojantis bus labai patogu sekti šio ir ateinančių mėnesių scenos įvykius visoje Lietuvoje. Be to, teatro ir klasikinės muzikos mėgėjai, apsilankę portale teatrai.lt, galės daugiau sužinoti ne tik apie aktorius, režisierius ir kompozitorius, bet ir paprastai mažiau matomus kostiumų dailininkus, scenografus ir kitus teatro bei muzikos žmones.

Naujoje svetainėje patiems teatrams bus suteikta galimybė skelbti savo naujienas bei bendrauti su portalo lankytojais, atsakyti į jų komentarus ir klausimus. Projekto autoriai – didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN Entertainment“, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.