THE CARS – Move Like This [2011]

Nesu ir nebuvau prisiekęs grupės The Cars gerbėjas, nejaučiu jai jokių sentimentų, o ir detaliau paknebinėjau šiuos amerikiečius tik prieš porą metų netyčiomis susidūręs su „Heartbeat City”, tad jų naujas atsikūrimas po tylos nuo 1988-ųjų ir šiųmetis albumas „Move Like This” man klausosi kaip natūrali kompanijos kūrybinė tąsa. Juolab, kad dvidešimt keleri metai The Cars tylos nei skambesyje, nei atlikimo stilistikoje nieko naujo neįnešė. Čia toks ne pirmas ir ne paskutinis praėjusių laikų scenos dinozaurų susibėgimas, kai sena šlovė neša naujus pinigus. Bet dėl to apie „Move Like This” nebūtų verta užsiminti.

Naujasis The Cars darbas, tiesą sakant, yra daugiau nei tik išmaldos sentimentais kaulijimas. Taip senoviškai, septyniasdešimtųjų kvėpavimu, neskubriai, nors vietomis šokliai, gan šviesiai ir poprokiškai svajingai, su kiek per daug lyriškų baladžių (ypač antroje albumo pusėje) ir krūva radio hitų, tarp kurių „Sad Song” (ei, dabar jaunėliai indierokeriai bando pagimdyti kažką panašaus, bet tik bandymu ir lieka), „Blue Tip” su „Vaiduoklių gaudytojų” garso takelio intonacijomis ir „Keep On Knocking” albumas įtraukia ir pasibaigia be jokio skipo.

„Move Like This” – tiesiog puikus The Cars albumas, kuris, jei ne įrašymo metai, galėtų būt vadinamas klasišku.

httpv://www.youtube.com/watch?v=xxqxNzlEFM4

Sad Song

fb-share-icon

2 komentarai apie “THE CARS – Move Like This [2011]

  1. Pritariu, labai daug The Strokes kūrybos „pastatyta| ant The Cars.

    O Heartbeat City yra vienas tvirčiausių aštuoniasdešimtųjų vinių.

  2. The Cars primena daina Tonight She Comes. Buvo l. populiariali Vilniuje savo laiku. Lengva melodija , ne per saldi , gera ritmika . Tema nenuteikdavo giliems filosofiniams apmastymams. O naujas kūrinėlis matosi ir klausosi gana neblogai , nors Marc Bolan ritmika pajungta kiek netašytai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.