The Man from Nowhere (Rež. Jeong-beom Lee) [2010]

Po „Oldboy” atrodė, kad tai Chan-wook Park turi išskirtinį stilių apibrėžiama gal kiek nemotyvuotu ir akiai nemaloniu žiaurumu, kuris atsiskleidžia įtempto siužeto istorijose, bet štai pernai pasirodė įspūdingas Jee-woon Kim darbas „I Saw the Devil”, o galiausiai viską vainikuoja Jeong-beom Lee juosta „The Man from Nowhere” ir jau ima atrodyti, kad tai koziris, kuriuo puikiai žaidžia visa Pietų Korėja.

„The Man from Nowhere” susišlavė didžiąją dalį Korėjos kino apdavonojimų ir tapo žiūrimiausiu filmu šalyje. Juodu ant balto, tai kažkas tarp Luc Besson „The Professional” ir jau minėto Chan-wook Park darbų. Netikėta atsiskyrėlio lombardo savininko draugystė su mamos dėmesio stokojančia vagiliaujančia maža mergaite, virsta beatodairiška „pagauk ir nužudyk” įvykių virtine, nes tave pavojingiausiu priešu ima laikyti ir mafija, ir policija. Ne be reikalo. Pridėkim prie to dar lengvą paslapties elementą ir, žiūrėk, filmo gali laukti „Infernal Affairs” likimas, dabar žinomas „The Departed” vardu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=_o3X4GqfZZ0

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “The Man from Nowhere (Rež. Jeong-beom Lee) [2010]

  1. Pritariu, kad anksčiau vėliau holivudas turėtų paremeikinti. Man tas mergikės gelbėjimas baisiai priminė ‘Man on Fire’ ir net scena diskotekoj buvo. O pagrindinis krūtiakas tai tokios matricinės Reeves povyzos. Anyway labai stiprus vyriškas bajavykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.