THE PICTURESQUE EPISODES „Constellations“ [2010]

the Picturesque Episodes albumas „Constellations“ – vieno žmogaus, Dariaus Gerulio, muzikinis eksperimentas. Jau šeštasis lentynoje. Legalaus parsipūtimo nuoroda guli projekto MySpace.

Žinoma, įstabiausia tai, kad ši eksperimentinė post-rokinė konsteliacija yra lietuviškas darbas, kiek paskęstantis jūroje panašios muzikos, bet turintis tikrai stiprių momentų. 80-ies minučių kelionę galite patys įvertinti, o čia pateikiu internete rastą Dariaus pristatymą:

„Brangusis klausytojau,

kuris tykoji paskendęs beribės informacijos liūne ir kurioziškuose pasaulio bei mūsų šalies politiniuose, kultūriniuose, socialiniuose ir vertybių revanšuose. Ar nesijauti pasiklydęs? Ar nesijauti suklaidintas aplinkos veiksnių, kurių pats negali pakeisti? Aš – jaučiuosi pasiklydęs. Gyvenimo pakelėje pamečiau kompasą ir nebežinau, kuri kryptis yra teisinga, o kuri ne. Lyg beformis laivas sklandau tarp žvaigždynų, ieškodamas savo žvaigždės ir praeityje palikdamas vis daugiau sprendimų, iš kurių – toli gražu – ne visi buvo teisingi ir dori.

Kiekvienas mūsų turime turėti bent jau abstrakčią kryptį, kurios link privalome judėti, per šviesą ir tamsą. Šeštasis mano muzikinių eksperimentų albumas – „Constellations“ būtent ir pasakoja bet kurio iš mūsų teisingos krypties paieškas, begalinę kelionę pakeliui išgyvenant seriją neracionalių, tarpusavyje nesusijusių atsitiktinumų, kurie kelionės pabaigoje tampa mūsų pokyčių priežastimi. Ir visa tai, visą šią kelionę pasistengiau sutalpinti į 80 minučių muzikos – kosminio roko; muzikos, kuri vis kintančiomis formomis palieka mano galvą ir lieka įamžinta visatoje bei į savotišką knygą (pdf formatu pridėta prie nemokamo albumo atsisiuntimo), kurios tekstus iliustravome kartu su talentingąja fotografe Lina Bielinyte, iliustruojančia visus mano muzikinius leidinius.

2009 metai man atvėrė daug durų – JAV netlabel‘yje išleidau penkis pakankamo dėmesio susilaukusius albumus, aktyviai koncertavome su kauniečių post-rock/instrumental kvintetu „slowattack“, ir visą šį laiką stengiausi savo klausytojams suteikti galimybę išgirsti muziką arba apsilankyti koncertuose nemokamai. Vertinu estetiškai išbaigtus kultūros kūrinius ir žmones, kurie stengiasi dalintis – šiuo atveju mūsų asmeninių klajonių produktu – menu, muzika, taigi stengiuosi ir pats duoti žmonėms tai, ką turiu. Šio straipsnio apačioje rasite nuorodą, kurią paspaudę galėsite nemokamai įsigyti albumą ir instrumentinius muzikinius judėjimus iliustruojančią knygą pdf formatu.
Jūsų,
Darius Gerulis,
the Picturesque Episodes/slowattack“

http://h-minor.blogspot.com

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “THE PICTURESQUE EPISODES „Constellations“ [2010]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.