Trečiadienį LRT Opus studijoje – elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ koncertas

Radijo stoties LRT Opus rengiama alternatyvios muzikos koncertų serija „LRT Opus Ore“ jau tapo šio sezono tradicija. Būsimas ciklo koncertas – vasario 13-ąją. Trečiadienio vakarą LRT Opus studijoje koncertą surengs lietuviškos elektroninės muzikos pasididžiavimas „Golden Parazyth“. Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis ir internetu. 

2005-aisiais tarsi iš niekur atsiradęs ir klausytojų bei kolegų muzikantų itin teigiamai įvertintas „Golden Parazyth“ lig šiol išlieka vienu produktyviausių vardų Lietuvos elektroninės muzikos scenoje. Šiuo metu dviejų narių – GP ir K@ – grupė jau yra išleidusi tris albumus ir du EP, subūrusi šimtus ištikimų klausytojų Lietuvoje ir pamažu burianti juos užsienyje. „Golden Parazyth“ skambesys varijuoja nuo tamsios atmosferiškos ir energingais ritmais pulsuojančios elektronikos bei IDM iki synthpop‘o. Viskas pagardinta išskirtinio tembro ir specifinio tarimo GP vokalu.

Per visą šį laiką „Golden Parazyth“ Lietuvoje pasiekė praktiškai viską, ką galima nuveikti alternatyvios muzikos scenoje. Kur eiti toliau? Giedrius sako, kad fotografuotis „Žmonėms“ ir paskui sulaukti „prie tvoros klykiančių trylikamečių“ yra ne visai tai, ko jis norėtų.

„Golden Parazyth” koncerto pradžia – 18.00 val.

Radijo stoties LRT Opus dažniai: 

 Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija internetu: http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

Po „LRT Opus Ore“  vėliava jau grojo viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“ ir šiuolaikines klezmerių ir Balkanų muzikos interpretacijas kuriantys „Banda Dzeta“ ir alternatyvios muzikos rinktinė „Kurak“.

Kviečiame pasižiūrėti daug pagyrų ir atsiliepimų sulaukusių „Kurak“ koncerto įrašą:

httpv://youtu.be/IGJVfSY4vJk

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.