КИПЕЛОВ Vilniuje, Forum Palace, lapkričio 16 d.

Labai jau tyliai ir nepastebimai marketingine prasme į Vilnių šį sekmadienį (lapkričio 16 d.) atvyksta Rusijos sunkiojo roko grupė Kipelov (Кипелов). O pamatyti ir išgirsti dviejų valandų koncertą Forum Palace privalo visi melomanai, nebent sergi rusofobija ar tau dzin, kad tai legendinės rusų grupės “Arija” buvusio vokalisto Valerijaus Kipelovo grupė, kuriai šiandien tiek Lietuvoje, tiek Rusijoje hard rock žanre nematau lygių.

Nors Kipelov ir vadinasi grupe, man tai yra asmenybės, grupės lyderio, Valerijaus Kipelovo projektas: grupės muzikantai vis keičiasi ir keičiasi, o Kipelovas su kokiais muzikantais bekoncertuotų, visada išliks pirmame plane. Raiškus, švarus, stiprus vokalas ir vampyriškos/velniškos išvaizdos (kartais pagalvoju, kaip jis dar gyvas) Kipelovas šėlsta scenoje ir be atokvėpio stebina žiūrovus.

Be minėto Kipelovo balso grupė turi ir kitų privalumų: daugybė apdovanojimų, jų tarpe ir „Geriausio 2007 metų gyvo koncerto Rusijoje“ ir gilūs dainų tekstai, kurių autorė daug sakančia pavarde Мargarita Puškina. Suprantantys rusiškai, bet nesuprantantys, apie ką čia kalbu, paklausykite didžiausio Kipelov hito:

[youtube ZYge8JaDAk0]
Я свободен (live)

Čia galima būtų pabambėti apie tai, kaip „lengva“ Lietuvoje gauti rusiško roko įrašų, nors paskutinį Kipelov dviejų dalių koncertą „5 лет“ mačiau Bomboje, tad pasakysiu tik tiek, kad pykstu ant Kipelov, jog neskuba leisti studijinių albumų. Kol Puškina rašo tekstus naujam studijiniam albumui, tenka sukti kol kas vienintelį „Реки Времён” ir koncertinius diskus, kurie turi pavydėtiną įrašo kokybę (ypač „Путь наверх“). Klausai ir negali atsistebėti, kad toks švarus ir skambus gali būti roko koncerto įrašas.

Tad laukiam nesulaukiam ir žinom, kad nusivilti neteks. Suprantam, kad Forum Palace scena neleis įgyvendinti stadioninės scenos dekoracijų, bet tikimės pamatyti bent dalį to, ką viena akim galit išvysti čia:

[youtube UiogQD-Tu68]

Призрачный Взвод (live)

Bilietus platina bilietai.lt

www.kipelov.ru

fb-share-icon

4 komentarai apie “КИПЕЛОВ Vilniuje, Forum Palace, lapkričio 16 d.

  1. Turėjom, žinai, tokį rūsį su chabra. Patefoną turėjom. Ir Arija plokštelę. Oi…

  2. Nu je, o aš neturėjau LP, tik MD ir dabar CD ir tai Kipelovo, ne Arijos. gal as per jaunas, bet Arija man jokiu sentimentu nesukelia, o Kipelovas – zveris

  3. Aš taipogi turėjau LP. Kartu su savo „atskalūnais” Мастер tai buvo mėgstamiausia tuometinė rusiško hm grupė. Na, dar gal Круиз galima pridėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.