Trečiasis Vilniaus rotušės gitarų festivalis: Vakaras su Lietuvos gitaristais/ Laimėk kvietimus

mazas„Trečiąjį Vilniaus rotušės gitarų  festivalį“ sudaro keturi koncertai. Trys iš jų jau įvyko. Koncertavo „Talino gitarų kvartetas“, Wojciech Lipinski (Lenkija), Evgeni Finkelštein (Rusija).
Festivalio organizatoriai kviečia į baigiamąjį koncertą.
Klausytojai turės retą progą pamatyti daugelį profesionalių Lietuvos klasikinės gitaros atlikėjų viename koncerte. Išgirsime tokius muzikantus kaip Algimantas Pauliukevičius, Valdemaras Mikuckis, Sergėjus Krinicinas, Inga Raginienė, Olga Lingienė.
Vėl visus džiugins „Baltijos gitarų kvartetas”. Koncerte dalyvaus geriausi Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos studentai, paklausysim jaunojo talento Tado Umbraso skambinimo, bei jaunimo gitarų orkestro, vadovaujamo doc. Juliaus Kurausko.

Koncertas įvyks Vilniaus rotušėje  gegužės 22d. (penktadienį)  18:00  val.
Bilietus platina BILIETAI.LT.
Bilietus su nuolaida platina tik Lietuvos gitaros muzikos rėmimo fondas. Smulkesnė informacija www.grf.lt . Bilietų su nuolaida  skaičius ribotas.

Organizatoriai: Vilniaus rotušė ir Lietuvos gitaros muzikos rėmimo fondas.

*****

Šį kartą vėl organizatoriai sugalvojo suktą klausimą, kad kuris nors iš Jūsų turėtų galimybę laimėti kvietimą 2 asm. į  aukščiau aprašytą koncertą. Klausimas būtų  toks:
Kuris iš 5 didžiųjų Lietuvos miestų neturi profesionalaus klasikinės gitaros specialisto?
Atsakymus (arba pavasarinius linkėjimus) siųskite mums el. paštu: gitaros@g-taskas.lt
Laimėtoją paskelbsime gegužės 19d.

fb-share-icon

7 komentarai apie “Trečiasis Vilniaus rotušės gitarų festivalis: Vakaras su Lietuvos gitaristais/ Laimėk kvietimus

 1. Siauliai manau =] bet jei ne malonu butu jei parasytumet teisinga atsakyma =D nes sudominot labai =]

 2. Teisingai spėjate. Atsakymas tikslus – ŠIAULIAI. Vien todėl, kad nesunkiai galima įrodyti, jog kituose 4-iuose jų esama…

 3. Arunai,
  suklaidinai zmones savo „tikslumu”. Kiek aš žinau, Lietuvos gitaros muzikos rėmimo fondas taiko kiek kitus profesionalumui vertinti kriterijus nei tu ;) tad tamstos atsakymas klaidingas. Beje savo atsakymus reikia siusti el. paštu, o ne čia spėlioti.

 4. Vilniuje Kurausko chebra, Klaipėdoje Muzikos fakultetų gitaros klasė, Panevėžyje yra žinoma Juozo Balčiūno mokykla. Išlyga gal, kad ne visai akustine moko…
  Tokio tipo klausimams svarbus šaltinių aspektas bei „profesionalaus gitaros specialisto” sąvokos supratimas.

 5. Konkurso laimetoja Rita jau turime, kuri su savo trim vyrais gitaristais vaziuos i Vilniaus rotušės gitarų festivalio uždarymą. O teisingas ir patikslintas atsakymas butu toks:

  Iš penkių didžiųjų Lietuvos miestų vienintelė Klaipėda neturi atestuoto klasikinės gitaros specialisto. Šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje mokosi viena klaipėdietė, kuri greičiausiai ir taps pirmoji Klaipėdoje profesionali klasikinės gitaros specialistė. Kaunas yra Lietuvos klasikinės gitaros lopšys. Šiauliai ir Panevėžys turi po du klasikinės gitaros mokytojus, kurie sėkmingai atstovauja savo miestams įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

 6. Buvome su seima nuostabiame reginyje- TRECIAJAME GITARU FESTIVALYJE,kuris vyko Rotuseje geguzes 22d.
  Dideli ispudi paliko jaunojo gitaristo Tado Umbraso atlikti kuriniai. Zavejomes Ingos Ragienes atliekamu „Ispanisku sokiu” bei Olgos Lygienes „Kaimietiska muzika”. Koncerta paivairino jaunimo gitaru orkestras, kurio muzikos garsai uzbure jauniausiaji musu sunu.Po koncerto paprase nupirkti ir jam gitara…
  Aciu organizatoriams uz nuostabu vakara, gitaros garsu apsuptyje.
  Kuo didziausios Jums sekmes ir daugiau panasiu konkursu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.