„Tribes Of The City” naujo albumo pristatymas [Vilnius, Kaunas].

tribesofthecity
Šį savaitgalį viena žinomiausių dabartinių Baltijos šalių alternatyviojo roko grupių „Tribes of the City“ Lietuvoje pristatys savo šiemetinį albumą „Recipe of the Golden Dream“. Naująją grupės programą sudaro tiek gerai žinomos jų dainos, tiek Lietuvos publikai dar negirdėtos kompozicijos iš dar dažais kvepiančio jų naujojo albumo, kurį grupė pristatė sausio viduryje Rygoje. „Tribes of the City“ dažnai laikomi aplenkę laiką ir pirmieji pradėję dabar Vakaruose kylančią „shoegaze“ stiliaus „antrojo sugrįžimo“ bangą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=VIPRWVowNr0

„Tribes of the City“ (pradžioje žinomi pavadinimu „The Movies“) yra bene labiausiai išgarsėjusi Latvijos post roko grupė – iki šiol „Platforma Records“ išleido tris jų albumus. 2003 metais susikūrusi grupė iki šiol groja nekintančia sudėtimi, kurią sudaro gitaristė bei vokalistė Ksenja Sundejeva, gitaristai Sergejus Jaramisjanas ir Andrejus Vasiljevas, klavišininkas Michailas Sergejevas, bosininkas Jurijus Justas ir būgnininkas Ints Barkans.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=IM9XVjB45so

Ambicingieji „Tribes of the City“ savo pirmąjį albumą „Running to the Sun“ įrašė Danijoje, o prie antrojo “for the sleepy people” darbavosi Manic Street Preachers, Super Furry Animals ir Catatonia įrašus prodiusavęs Greg Haver. Kolektyvas savo kūrybą pristatė praktiškai visuose geriau žinomuose Baltijos šalių klubuose ir festivaliuose, taip pat ir Europos renginiuose, tokiuose kaip „In The City“ Mančesteryje.

Nepaisant to, „Tribes of the City“ naująjį albumą „Recipe of the Golden Dream“ nusprendė prodiusuoti savarankiškai, padedami tik garso režisieriaus Gačio Zakio, Lietuvos publikai žinomo kaip roko grupės „Mundane“ vokalistas. Iš viso rygiečiai įrašė 15 kompozicijų anglų ir rusų kalbomis, kurios buvo išskirstytos į du stilistiškai skirtingus albumus.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=LnpHURwib-Q

„Šis albumas – tai mūsų jausmų kolekcija, iš užmaršties ateinantys vaizdai ir paveikslai, į kuriuos žvelgiame per dabarties prizmę. Šie vaizdai susiduria, sukurdami sąmonės srautus – visai kaip sapne. Penkiolika savo sapnų suskirstėme į dvi dalis, kuriuose vyrauja visiškai skirtinga nuotaika. Tam, kad suprastų šį albumą, klausytojai turės prisiminti savo vaikystės sapnus“, – taip savo naujausią darbą apibūdina muzikantai.

„Tribes of the City“, su nauja programa aplankę Baltijos šalių sostines, Liepoją, Kauną ir tris didžiausius Rusijos miestus, vėliau žada gastroles pratęsti… Kinijoje.

Koncertų datos/laikas:
Penktadienį, sausio 30-ąją 22 val. solinis grupės koncertas įvyks Kauno klube „Džem’pub“ (Laisvės al. 59, 5 aukštas), o šeštadienį, sausio 31-ąją „Tribes of the City“ pasirodymas Vilniaus „Tarantino“ klube (Trakų g. 2) prasidės 21 valandą.

Kainos:
Mirtingiesiems – 20 Lt
Su skrajute arba pasakius „aš iš g taško” – 15 Lt

NUORODOS:
http://tribesofthecity.draugiem.lv
www.myspace.com/tribesofthecity

fb-share-icon

13 komentarų apie “„Tribes Of The City” naujo albumo pristatymas [Vilnius, Kaunas].

 1. Praleista teksto dalis – kainos. Taigi, mirtingiesiems 20 Lt, o su skrajute arba pasakius, kad „iš g taško” – 15 Lt.

 2. klausimas, gi klaustukas uždėtas :)
  norėjau pasakyti, kad jų stilius man į post rocką tik truputį panašus. ar jie patys teigia, kad groja tai?

 3. Manau, kad jie patys kaip visi normalūs muzikantai teigia, kad groja savą, vienintelį nepakartojamą stilių, kuriam apibrėžt nelabai yra žodžių… :) čia mes (aš) į lentynėles padėstėm…

 4. Čia, jaučiu, reiktų išsiaiškinti, kas ką po tuo terminu supranta :)

 5. na taip, dažnai pastebiu problemą tarp melomanų, kad kiekvienas tam tikrą muziką savais stiliais vadina :) vienam atrodo, kad trip-hopas, kitiem, kad hiphpas, downtempo, abstract’as :)
  tas pats ir su post rocku. kadangi man post rockas yra tokios grupės kaip explosions in the sky, american dollar, god is an astronaut, na ir aišku šiek tiek mogwai, tai ir nustebau dėl šios grupės įvardijimo :)

 6. Kuo „You Act Like a Baby” ne post rock’as…?

 7. Sunku patikėti tuo, ką vakar teko pamatyti „Tarantino” klube. Panašus kiekis žmonių turėtų susirinkti į uždarą giminaičiams (net ne draugams) skirtą naujo albumo pristatymą kažkieno bute, o ne į „Tribes Of The City” albumo pristatymą.

  Ir tai liūdniausia lyginant su tuo, ką teko pamatyti ant scenos, nes bijau, kad taip profesionaliai ir įdomiai (nenuvalkiotai) grojančių grupių Lietuvoje yra vienetai. Beje, kaip bebūtų keista, šešių žmonių kolektyvas scenoje skambėjo nepalyginamai geriau negu studijiniame albume: emocionaliau, išraiškingiau, nuoširdžiau. Dar jeigu praeitą kartą „Tarantino” matytam „Hatifnats” pasirodymui buvo galima prikišti, kad nors viskas skambėjo bendrąja prasme, vokalas buvo per tylus, tad sunkiai suprantamas, tai šį kartą simpatiškosios Ksenijos Sundejevos vokalas, nors ir neberiantis išminties perlų nepasiklydo poros elektrinių gitarų skleidžiamuose garsuose. Jeigu vienu sakiniu – nuoširdžiai šiltas pasirodymas rinktinei publikai. Belieka tikėtis, kad apie kitą jų pasirodymą rašys „Lietuvos ryto” pirmame puslapyje, reklamas rodys TV, iki koncerto vež specialus transportas paiimsiantis kiekvieną norintį iš namų, o pats pasirodymas, žinoma, bus nemokamas, o kiekvienas atvykęs bus vaišinamas alumi – gal tada susirinks tiek žmonių, kiek turėtų išgirsti šią grupę.

 8. turiu ju pirma darba, bet kazkaip pavargt reikejo kol suradau. ir tai pirkau netu is latvisko puslapio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.