Vasaros pabaigai rekomenduojama daugiau Ritmo Sekso ir Alaus!

Rugpjūčio 24-26 dienomis Kauno Jachtklube Vykstančiame festivalyje, tarp 40 muzikos atlikėjų galima rasti tokių atlikėjų kaip G&G Sindikatas, Golden Parazyth, Williux (Skamp), neseniai socialiniame puslapyje „youtube“ užkariavęs Lietuvių dėmesį Alekna. Tačiau labiausiai didžiausia intriga Hip-Hop mėgėjų tarpe kelia legendinė grupė RSA (Ritmas Seksas ir Alus).

Maždaug prieš 20 metų Vilniuje, buvusiame Pedagoginio instituto jaunimo klube „Bičiuliai“ įvyko pirmasis grupės ‚,,RSA‘‘ pasirodymas. Veikiau tai buvo duetas, nes tuo metu ant scenos lipo tik 2 žmonės – Egidijus ir Dainius („Skruzdėliukas“). Ir jau iš karto matėsi, kad į šalies muzikinį pasaulį atsibastė niekam nežinomi, tačiau turintys potencialą vyrukai… Tą vakarą jie atliko hitu tapusį kūrinį „Ritmas, Sekas ir Alus“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=XKisJLLgvJE

Tuometiniuose Profesinių sąjungų kultūros rūmuose ant scenos jau lipo 5 žmonės… Iš pradžių žiūrovai nieko nesuprato, visi laukė jau spėjusios išpopuliarėti grupės „Pompa“, tad nieko nuostabaus, jog pirmoji „RSA“ daina buvo lydima užgauliojimų bei nepadorių gestų lavinos. Tačiau… jau antros dainos metu viskas pradėjo keistis ir po keturių dainų grupė paliko salėje susirinkusius žiūrovus visiškoje euforijoje, nes pirmieji Lietuvoje suderino Hip-Hop lyrika ir dinamišką šokį.

Taip prasidėjo 8-erius metus trukęs grupės žygis per Lietuvą. Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, Kauno sporto halė, kitų miestų didžiosios arenos, naktiniai klubai, daugybė pasirodymų įvairiuose renginiuose bei festivaliuose. Žurnalai bei laikraščiai, TV laidos, video klipai ir t.t. Žodžiu, grupė mėgavosi viskuo, ką suteikė tuometinis Lietuvos Šou biznio pasaulis… Jie negalėjo lygintis populiarumu su grupe „SEL“, tačiau visur būdavo laukiami. Grupės nariai nesiekė aklo populiarumo, tiesiog nuoširdžiai darė tai, kas jiems patinka, už ką ir buvo mėgiami. Nors grupė buvo sukūrusi ne vieną topu tapusį kūrinį – „Šok Hip Hop“, „Ji kalė“, „Užsimauk prezervatyvą“, „Jeigu saulė“, „Kodėl?“, „Keičiam stilių“ ir t.t., juos vertino ne už dainas, bet už tai, ką jie darė būdami ant scenos… Linksmi, energingi ir „tikri bachūrai“

httpv://www.youtube.com/watch?v=ohn3I3VgzE4

Po savo „Kryžiaus“ žygio per Lietuvą trukusio 8-erius, grupei kelia užkirto, kaip jie patys pasako „Žuvų era“. Niekados ypatingai nesiekę populiarumo, nebematė prasmės likti tuometinėje estradoje ir grupės nariai išsiskirstė savais keliais, be jokio ypatingo triukšmo.

Po 10 metų trukusios tylos, grupės lyderis Dainius (Skruzdėliukas) ėmėsi projekto suburti seną „chebrą“. Ir dabar mes turėsim galimybe vėl stebėti ir džiaugtis tikru Lietuvos „old schlool“.
RSA „Legenda sugrįžta“

Daugiau informacijos apie renginį rasi čia

Bilietus gali įsigyti čia

Daugiau RSA video gali rasti čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.