VIDULGI OOYOO – Aero [Electric Muse; 2008]

Pastaruoju metu mano grotuve vėl karaliauja albumas iš praeitų metų. Nieko čia nuostabaus – Pietų Korėja su savo hangul randasi kokiam tai pasaulio užkampy, iš kurio turbūt dar ne vienas šedevras iki mūsų neatkeliavo ir neatkeliaus. Vudulgi Ooyoo (dar verčiamas ir aptinkamas kaip “Pigeon Milk“) išimtis, nors, dar ir nenupirkta jokios vakariečių kompanijos, jau sklando po pasaulį ir sulaukia tik susižavėjimų šūksnių. Aš visomis galūnėmis prie to prisidedu. Jų albumas “Aero” – nuostabiausias postrokas, kokį šiemet teko klausyti.

“Aero” turi tik septynius kūrinius, tačiau, kai reikalas rimtas, pakanka ir tiek. Kiekvienas nušlifuotas iki negalėjimo ir 100 % tinka oriniam sklandymui. Iš pradžių mane gąsdino per didelis kiekis shaogeizinio white noise‘o, kurio šiaip nemėgstu, bet korėjiečiai triukšmą puikiai pažabojo, keisdami jo intensyvumą, garsą, tembrą ar visai numarindami. O visą muzikinį krūvį, kaip įprasta tokiam stiliui, laiko elektrinės gitaros, bosas ir mušamieji. Rodos nieko ypatingo, bet, kai prie subtilaus muzikinio pagrindo prisideda angeliški vokalai, ištirpsti ir nebenori keisti plokštelės kelias dienas. Net iš pirmo karto nepastebi, kad dainuojama angliškai, bet vėliau smagu,- jau net bandai pritarti.

Bendra albumo nuotaika tokia, lyg per visus kūrinius mirusiųjų sielos traukia tamsiu tuneliu šviesos link. Tiesiog sklandai. Tiesiog taip. DIEVIŠKAI.

O pabaigai albumo pabaigoje turime “Elephant” (Love mix) , kuris skamba labai jau eurobytiškai, bet nuo to grožis neprapuola.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ffCOW3r2Xg8&feature=related

Tiesa, gyvas atlikimas manęs labai nesužavėjo. Bent jau klausant žemiau įdėtus video – neatsiskleidžia vokalas, kurį patarčiau pirma įvertint grupės myspace.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fvrIEViz4Dw&feature=related

httpv://www.youtube.com/watch?v=acLVFteMffc

Taigi, neeilinis rytietiškas produktas, kurį bent išgirst būtina kiekvienam vakariečiui.

Pirkt cd radau/gavau tik čia.

Nori atsisiųsti šį albumą iš interneto? Skaityk čia…

fb-share-icon

3 komentarai apie “VIDULGI OOYOO – Aero [Electric Muse; 2008]

  1. Na gupė išties nebloga, noes girdėjau tik kelias dainas, bet klausytis galima ;)

  2. septynius, chi. faina, kažkas naujo ir iškart artimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.