VISI SAVI: ypatingai jaukūs koncertai

visisavi

Sveiki, mielieji bičiuliai!

Leiskite pakviesti jus visus į labai jaukų ir smagų renginį – 2-ą koncertą „Visi savi”. Kas laukia? Šilta „naminė” atmosfera, kvepės gardūs pyragai ir skambės puikios dainos, kurias atliks:

legendinis Andrius Kulikauskas  (!!!),

žavioji Ieva Narkutė (jeigu dar negirdėjote – labai, labai verta išgirsti),

miela Justina Mileškaitė ir

kandus Šarūnas Černiauskas (klausyti čia arba čia).

Renginys vyks S. Vainiūno namų svetainėje Goštauto g. 2-41, Vilnius,  balandžio 3 d. nuo 18:30. Juos surasite tame pačiame pastate, kuriame yra „Skalvijos” kino teatras – tereikės nukeliauti į vidinį kiemą ir atpažinti reikiamas duris. Filmuką kaip rasti galite pasižiūrėti čia.

Visą kitą išsamią informaciją, ypatingai „skanų” Ievos Narkutės pri(si)statymą, „Lietuvos ryto” televizijos parengtą reportažą, nuotraukas bei atsiliepimus iš pirmojo koncerto rasite internetinėje koncertų ciklo svetainėje www.visisavi.lt

Tikimės susitikti penktadienį žiaumojant pyragą.

fb-share-icon

10 komentarų apie “VISI SAVI: ypatingai jaukūs koncertai

 1. Beje, gali būti, kad šis vakaras bus paskutinis :(

 2. dėl krizės abejoju, pamatysiu šiandie vakare. manau marketingas kaltas: 15 Lt x 70 (100) vietų kambarys, tai gauta suma gal arbatos ir pyragų išlaidas tik padengia.

 3. aš tai galvojau, kad šitie koncertai toki savos chebros susiėjimas, pasigrojimas, savo pyragų susinešimas be jokių honorarų ir t.t.. Kad jie tuo ir ypatingi, kad „tarp savų”. Tai iš kur ten išlaidos?

 4. geriau vienam, nei su 70 draugu. šiaip yra posakis „vienas kaip bybis”, o ne vienas kaip pirštas – pištų turiu 20imt.

 5. Nu tai puse pačiu muzikantu ateina vieni kitu paklausyt, tai normalu, kad paskui likusieji 40 jei ir susimoka uz bilietus po 10 Lt, tai apie kokius cia pelnus galima kalbeti – 400 Lt surinkus.
  Tiesiog as nelabai tada supratau pacios idejos koncepto. Nes jei atlikejai ten koncertuoja uz honorarus, tai akivaizdu, kad ne tokio dydzio saleje reiktu rengti koncertus.

 6. Sveiki. Labai malonu ir įdomu skaityti jūsų komentarus. Kažkaip užniežtėjo nagai įsitepr – tą ir darau:
  Konceptas (pradinis) buvo paprastas – su draugais (bei jų draugais arba šiaip LABAI prijaučiančiais žmonėmis) pasiklausyti tokių atlikėjų, kurie paprastai sėdi toli toli didelėje scenoje. Tačiau visiškai artimai, tarsi būtum užsukęs pas juos namo pasisvečiuot. Taip sėdint visiškai prie pat. Beveik be įgarsinimo.
  Bet… Visas šitas malonumas kainuoja tikrai ne itin pigiai. Niekada nesuprantu požiūrio, kuris yra išsakomas klausimu, maždaug „o tai bardai groja už pinigus?”. Taip, jie negroja nemokamai. Kodėl turėtų? Kažkokia nupiepusi jaunimo grupelė, dar net neišmokusi padoriai grot, jau nori gauti „ant alaus” – tai kodėl žmonės, kurie į savo dainas ir pasiruošimą įdėjo daug daugiau, turėtų norėti groti nemokamai? :) Taigi – turint omeny, jog šie vakarai yra skirti nedideliam publikos kiekiui (kuris neturėtų siekti 70 žmonių) – tai tarsi šioks toks prabangus eksliuzyvas gaunasi. Tiems, kurie mėgsta pasiklausyt.
  O kadangi dauguma tokių mėgėjų yra vis dar studijuojantys ir tikrai neturintys daug finansų – buvo stengiamasi padaryti įperkamą bilietą. Ir sukurti jaukumą, siūlant mūsų pačių keptus pyragus bei arbatą. Gerbiamas Offca yra visiškai teisus – 70x15lt sunkiai vos vos padengia honorarus – aparatūrą, salės nuomą ir pyragus tenka mokėti iš savo lėšų (kol nerandame kas paremtų – o kas gi norės tokiais laikais….).
  Ir šiaip mesiu akmenį į savo daržą – antrasis koncertas dėl tam tikrų priežasčių buvo, galima sakyti, beveik neorganizuotas. Todėl ir žmonių buvo per daug, ir šiaip visokių neigiamų smulkmenų buvo galima pastebėt. Bet visgi buvo tų, kurie džiaugėsi apsilankę. O mane patį nustebino pats Andrius Kulikauskas, atgrojęs 20 minučių „virš plano”… Tad viskas dar tik įsibėgėja, formuojasi ir įgauna konkretumą. Ką įgaus (arba ką būtų įgavę) – sunku pasakyt. Pamatysim.

 7. Martynai, turiu viena klausima i Jus, kaip į viena šio renginio oranizatorių. Ar labai daug reikia matematinių žinių jog susiskaičiuoti tokio masto renginio sąmata, planuojamas realias išlaidas ir pajamas? Jei matai, kad turi moketi uz sale, aparatura, atlikejams honorarus, tai matyt tikiesi ir iš kažkur surinkti ta reikiama tukstanti Lt? Ar Jus tokie naivus jog tikejotes, kad ateis kaledu senis ir padengs tas išlaidas, o jus „savoje” jaukioje nedideleje kompanijoje pasiklausysit ben karta gyvenime is taip arti, vienu iš didžiausiu šiuo metu ant Lietuvos bardu žvaigdžių? Aš ir matyt norėčiau į savo namu svetaine pasikviesti pakoncertuoti man ir mano draugams Eltona Johna. Taip fainiai visi apsėstume fortepiona, o jis mums skambintų žvakių šviesoje.. Bet tai gi suvokiu, kad svaičiojimai viršija galimybes apsimoketi už šį malonumą sąskaitas. Suprantu, kad mano 30 draugu chebryte, nesurinks tiek babkiu, kad padengti tokio malonumo išlaidas. Tai pasakykit iš kur pas Jus atsirado tiek drąsos organizuoti koncertus su išlaidomois gerokai viršijančias pajamas, kurias galite maksimalias surinkti už bilietu?
  Aš sutinku, kad idėja puiki, bet tada gal kvieskite kokias tai pradedančias šio žanro žvaigždes, kurios dar tik žengia pirmuosius žingsius ir džiaugsis, kad leisit joms išlysti į viešumą, neprašys jokių honorarų. Bet aišku užsikėlę kartelę Kulikauskais ir Ievom, sunku bus dabar leisti ją žemyn..
  Tiesiog kažką turit pramastyti, ieškoti nemokamų erdvių, nemokamų atlikėjų, jei vis dar norite išlaikyti koncertų koncepciją su 50 žmonių ir nekeliant kainos..
  O šiaip koncertas man patiko, tik kai buvo tokia spūstis, man jau ta kamerinė aplinka nelabai jutosi, tad nebutu didelio skirtumo jei koncertas būtų vykęs dvigubai didesnėje salėjė.
  Sėkmės Jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.