WALTER MARTIN „We’re All Young Together” [2014]

images-uploads-album-walter_martin-young_together-1500x1500

Nežinau, ar tai tendencija ir jokių šaltinių netikrinau, bet man atrodo, kad mūsuose daineles vaikučiams pagrinde dainuoja tik vaikučiai. Telebimbam, Džimba, Mokinukės, Linksmasis do…, o Mamontovas, Paškevičius, Kaušpėdas ar Samas vaikučių visai nemyli. Pamenu tik: Džimba su Marijonu, Šeduikyte ir dar kažkuo buvo padarę vaikiškų dainelių duetų rinkinius, kuriuos galėjo klausyti ir suaugęs. Bet vis tiek tai skambėjo gana vaikiškai.

Tuo tarpu Walter Martin, vienas iš The Walkmen grupės muzikantų, ėmė ir įrašė solinį debiutą, subalansuotą bet kokio amžiaus auditorijai – „We’re All Young Together” smagu klausyti tiek darželinukui, tiek mokyklinukui, tiek brendylai, tiek pensininkui. Vien tas faktas, kad vokalinę partiją atlieka suaugęs žmogus, padaro šį albumą daug universalesniu.

„We’re All Young Together” – yra fantastiškas šviesios ir šiltos atmosferos albumas su paprastais tekstais (apie zoologijos sodą, gyvates, „Bytlus”, svajones, buvimą tigru, etc.) virstančiais gyvais, poetiškais, išminties ir prasmės kupinomis eilėmis, kurias velniškai smagu dainuoti kartu su Walter’iu ir kitais:

„Music’s like shampoo I need it every morning yes I do”

ar

„We Like the Zoo ‘Cause We’re Animals Too”

ar

„I guess I’d only be a tiger if you were a tiger too”

Nuotaikingos ir nebanalios kompozicijos, su neprimityviomis aranžuotėmis ir instrumentuotėmis pakelia nuotaiką sulig pirmuoju takeliu, o antrasis jau išveda iš proto ir verčia kvailioti. Ypač jei jau esi matęs klipą:

Jei dar šitų įtikinėjimų nepakako, tai žinokite, kad savo meile ir šiluma vaikams albume dalijasi Karen O, Nick Zinner (iš Yeah Yeah Yeahs), Matt Berninger (iš The National), Alec Ounsworth (iš Clap Your Hands Say Yeah).

PS. Aš suprantu, kad čia angliškai, bet anksčiau ar vėliau mažieji imsis tos užsienio kalbos, o „We’re All Young Together” gali būti puikiu pagalbininku.

http://www.waltermartinmusic.com/

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “WALTER MARTIN „We’re All Young Together” [2014]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.