Džiazo arbatos klubas kviečia į svečius

LT džiazo federacija pristato „Džiazo arbatos klubą“, kiekvieną antradienį pristatantį perspektyvius jaunuosius Lietuvos džiazo atlikėjus, vaišinantį arbata, kviečiantį prisijungti prie diskusijų ir pokalbių apie džiazą ar tiesiog pabendrauti su bendraminčiais, susipažinti, pasiklausyti gerų džiazo įrašų po pasirodymo ar sudalyvauti improvizuotoja Jam session. Arbata pilstoma nuo 17 iki 20 val.

Pirmieji šio antradienio klubo svečiai apie save:

„Esame ką tik į krūvą ir galbūt tik trumpam subėgę 1-2 kurso muzikos studentai, gyvenantys muzika, ieškantys savęs ir savo muzikinio intymumo ir subtilumo. Nors ant scenos užlipome visai neseniai, repertuare viso labo kelios dainos, juk laukia įdomus ir ilgas muzikinių ieškojimų kelias, kurio liudininkais ir klausytojais kviečiame tapti.“

Ieva Baranauskaitė – vokalas
Richardas Banys – klavišiniai
Mindaugas Dambrauskas – mušamieji .
Vadimas Stankyavichius – gitara
Artūras Sedleckas – bosinė gitara

Antroji klube pasirodys Liepa Maknavičiūtė
Jauna atlikėja gimė 1993 m., šiuo metu mokosi Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, 12 klasėje. Liepa daug koncertuoja įvairiose kavinėse, klubuose ir t. t. Groja klavišiniais ir dainuoja džiazo standartus, atlieka tiek savo kūrybos dainas, tiek improvizacijas.

Taigi laukiame jūsų visų „Džiazo arbatos klube“ lapkričio 15 d., antradienį, muzikos ir teatro klube „Kabaretas“, Šv. Mikalojaus g. 15, Vilnius. Renginio pradžia 17 val., arbata pilstoma iki 20 val.
Staliukų rezervacija 8 617 11 111

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.